Postošs ugunsgrēks līdz pamatiem iznīcina ģimenes māju

Komentāri

18. marta rītā Vārkavas pagasta Pilišķos, Birztalu mājās, izcēlās postoša ugunsnelaime. Liesmas rūkdamas skrēja debesīs, līdz aprija visu māju, atstājot vien plikus pamatus. Allaž tik strādīgā Vaivodu ģimene palikusi bez pajumtes, un tagad viņiem nepieciešama palīdzība, lai sāktu dzīvi no jauna.

18. martā ģimene – tētis Gunārs, mamma Ingrīda un divi pusaugu bērni – devusies uz pilsētu darīšanās un nelielā izklaidē. Nekas neliecinājis par tuvojošos nelaimi, līdz atskanējis izmisīgs kaimiņienes telefona zvans.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ingrīda ar ģimeni steigusies uz mājām un sētā iebraukusi reizē ar ugunsdzēsējiem. Diemžēl viņa dabūjusi noskatīties sāpīgākajā – māja kūrusies ar pilnu liesmu.

Par ugunsnelaimes cēloņiem neviens neko nevar pateikt. Tobrīd vienīgā, kad bija palikusi mājās – vecmamma Monika. Viņa šausta sevi, ka nav paspējusi laikus piezvanīt ugunsdzēsējiem. Stresā, skrienot ārā no degošās virtuves, priekšnamā nometusi telefonu. Liesmas strauji pieņēmušās spēkā, un tas izkusis. Glābējus izsaucis elektriķis, kurš nejauši braucis garām.

Vislielākā nepieciešamība šobrīd ir pēc finanšu līdzekļiem, būvmateriāliem, mēbelēm. Labi, ka nāk vasara – Vaivodu ģimene ar cilvēku un pašvaldības atbalstu cer tikt pie nelielas moduļu mājas vai vagoniņa. Tas iesākumam, par attīstību domātu, kad nostātos uz kājām.

Lai palīdzētu nelaimē nonākušajai ģimenei zvaniet pa Ziedot.lv atvērto labdarības tālruni: 90006385 un ziedojiet vienu eiro un 42 centus, kas nekur nepazudīs, bet gan kļūs par reālu pajumti ugunsgrēkā cietušai strādīgu cilvēku saimei.

Lasi vēl