Postošs ugunsgrēks līdz pamatiem iznīcina ģimenes māju

Komentāri

18. marta rītā Vārkavas pagasta Pilišķos, Birztalu mājās, izcēlās postoša ugunsnelaime. Liesmas rūkdamas skrēja debesīs, līdz aprija visu māju, atstājot vien plikus pamatus. Allaž tik strādīgā Vaivodu ģimene palikusi bez pajumtes, un tagad viņiem nepieciešama palīdzība, lai sāktu dzīvi no jauna.

18. martā ģimene – tētis Gunārs, mamma Ingrīda un divi pusaugu bērni – devusies uz pilsētu darīšanās un nelielā izklaidē. Nekas neliecinājis par tuvojošos nelaimi, līdz atskanējis izmisīgs kaimiņienes telefona zvans.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ingrīda ar ģimeni steigusies uz mājām un sētā iebraukusi reizē ar ugunsdzēsējiem. Diemžēl viņa dabūjusi noskatīties sāpīgākajā – māja kūrusies ar pilnu liesmu.

Par ugunsnelaimes cēloņiem neviens neko nevar pateikt. Tobrīd vienīgā, kad bija palikusi mājās – vecmamma Monika. Viņa šausta sevi, ka nav paspējusi laikus piezvanīt ugunsdzēsējiem. Stresā, skrienot ārā no degošās virtuves, priekšnamā nometusi telefonu. Liesmas strauji pieņēmušās spēkā, un tas izkusis. Glābējus izsaucis elektriķis, kurš nejauši braucis garām.

Vislielākā nepieciešamība šobrīd ir pēc finanšu līdzekļiem, būvmateriāliem, mēbelēm. Labi, ka nāk vasara – Vaivodu ģimene ar cilvēku un pašvaldības atbalstu cer tikt pie nelielas moduļu mājas vai vagoniņa. Tas iesākumam, par attīstību domātu, kad nostātos uz kājām.

Lai palīdzētu nelaimē nonākušajai ģimenei zvaniet pa Ziedot.lv atvērto labdarības tālruni: 90006385 un ziedojiet vienu eiro un 42 centus, kas nekur nepazudīs, bet gan kļūs par reālu pajumti ugunsgrēkā cietušai strādīgu cilvēku saimei.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl