Postošā ugunsgrēkā iet bojā vīrietis

Komentāri

Traģiski notikumi risinājušies Rīgā, netālu no Brasas dzelzceļa stacijas. Tur kādā dzīvoklī naktī sākusies degšana, radot nāvējošus dūmus. Divi vīrieši izmisīgi centušies no tiem izkļūt, taču viss beidzies bēdīgi.

Vakar no rīta kādas Tēraudlietuves ielas nama iedzīvotāji sajuta kodīgus dūmus, kas nāca no pirmā stāva dzīvokļa.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Cilvēki vēra vaļā kāpņu telpas logus, zvanīja ugunsdzēsējiem un gaidīja. Drīz vien ieradās glābēji, lai noskaidrotu, kas īsti dzīvoklī notiek. Tur bija tik pamatīgi dūmi, ka ne jau par velti neviens no mājas iedzīvotājiem neriskēja tur ieiet.

Ugunsdzēsēji maskās gāja iekšā dzīvoklī, kur vajadzēja atrasties diviem vīriešiem. Vienu no viņiem atrada netālu pie durvīm, savukārt otrs bija centies tikt līdz logam, bet neveiksmīgi. Glābēji nesa abus ārā no dzīvokļa un darīja, ko spēja, lai viņus izglābtu.

Diemžēl ugunsgrēkā vienu no vīriešiem glābt neizdevās, savukārt otru gan glābēji iznesuši no dzīvokļa laikus. Viņš gulējis uz grīdas, kur vairāk skābekļa, tāpēc viņam izdevies izdzīvot.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl