Porsche džips taranē autobusu; mugurkaula traumu gūst sabiedriskā transporta pasažiere

0 Komentāru
Porsche džips taranē autobusu; mugurkaula traumu gūst sabiedriskā transporta pasažiere
Ekrānuzņēmums

Daudzas reizes jau pierādījies, ka ar sabiedrisko transportu labāk nejokot – tas sver daudzas tonnas un pat jaudīgāko automašīnu var pārvērst lūžņos. Taču šoreiz izrādījies citādāk…

Bija aptuveni 17.00 pēcpusdienā, un 2. maršruta autobuss devās uz Vecmīlgrāvi, kad Mednieku un Brieža ielas krustojumā šoferi gaidīja pārsteigums. Kāds automašīnas Porsche vadītājs, 27 gadus vecs vīrietis, vai nu neskatījās uz ceļazīmēm, vai uzskatīja, ka apvidus automašīnā viņš vienmēr ir uz galvenā ceļa. Tad nu Porsche vadītājs nebremzējot izbrauca uz Pulkveža Brieža ielas, virsū autobusam. Autobusa vadītājs darīja, ko varēja, taču tāpat spēkrata sāns saņēma pamatīgu triecienu.

Mediķi atklāj, ka autobusa pasažierei, 26 gadus vecai sievietei, ceļu satiksmes negadījumā gūta mugurkaula trauma. Viņa aizvesta uz slimnīcu. Kaut kādas traumas guvis arī Porsche vadītājs, taču viņš no hospitalizācijas kategoriski atteicies.

Skaties foto:

Sabiedriskā transporta uzņēmuma Rīgas satiksme pārstāvji akcentē, ka autobusa šoferis rīkojies pareizi, cenšoties izvairīties no sadursmes ar džipu. Cietušās sievietes veselības stāvoklis un ārstēšanās ir uz vieglās automašīnas vadītāja sirdsapziņas un ir viņa apdrošinātāju rūpe.

Tāpat visiem sabiedriskā transporta pasažieriem tiek ieteikts vienmēr kārtīgi turēties, ja stāvat kājās, lai traumu gūšanas risks būtu pēc iespējas mazāks.

Skaties video:

0 Komentāru