Policistu notriec Krievijā reģistrēts, dārgs sporta auto

Komentāri

Saulainā svētdienas pēcpusdiena, kādam likumsargam beigusies slimnīcā – viņu darba laikā notriecis kāda dārga sporta auto vadītājs.

Negadījums, īsi pēc četriem pēcpusdienā noticis, Brīvības un Šmerļa ielas krustojumā. Likumsargs, kurš šajā darba dienā bija sēdies uz pašvaldības policijas motocikla, bija apstājies pie sarkanās gaismas, kad pēkšņi un pavisam negaidīti saņēmis spēcīgu triecienu. Viņu notriecis no Šmerļa ielas puses braucošais sporta auto Spyker.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Analizējot notikušo, VP RRP Kārtības policijas priekšnieka vietnieks Ansis Pumpurs atzīst, ka motobraucējam šajā gadījumā tomēr paveicies. Ja policista transporta līdzeklis sadursmes brīdī atrastos kustībā, sekas visdrīzāk būtu daudz nopietnākas. Tomēr, neraugoties uz to, ka cietušais, 34 gadus vecais vīrietis pēc sadursmes atradies pie samaņas,  viņam nav bijušas acīmredzamas smagas traumas –  bija nepieciešama steidzama mediķu palīdzība. Ārsti cietušo pašvaldības policistu nogādājuši tuvējā slimnīcā, bet uz notikuma vietu izsauktie likumsargi, fiksējuši notikušo, kā arī pieņēmuši paskaidrojumus, no iespējamā avārija izraisītāja, kāda Krievijas pilsoņa.

Pašvaldības policijas pārstāve Inese Krieviņa, mums apstiprina, ka cietušais likumsargs ir pašvaldības policijas ceļu policijas pārvaldes darbinieks, kurš negadījuma brīdī pildījis savus amata pienākumus.

Valsts policijā par šo negadījumu uzsākts kriminālprocess, taču pagaidām nav skaidrs tā iznākums. Ja mediķi cietušajam policistam konstatēs maznozīmīgus miesas bojājumus, kriminālprocess tiks izbeigts, un dārgā sporta auto īpašnieks tiks cauri ar administratīvo sodu. Likumsargu pārstāvis skaidro, ka tomēr nav pamata bažām un neskatoties uz to, ka auto reģistrēts Krievijā, kā arī pats iespējamais avārijas izraisītājs ir ārvalstnieks, šajā gadījumā nevajadzētu būt problēmām ar vainīgā saukšanu pie atbildības.

Vēlam cietušajam policistam veselību, bet visu jaudīgo spēkratu īpašniekiem atgādinām, ka pieredzes trūkums vai stāsti par auto, kas sastrādājis ziepes jūsu vietā, pilnīgi noteikti nemazinās jūsu atbildību.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl