Policistu notriec Krievijā reģistrēts, dārgs sporta auto

0 Komentāru
Policistu notriec Krievijā reģistrēts, dārgs sporta auto
()

Saulainā svētdienas pēcpusdiena, kādam likumsargam beigusies slimnīcā – viņu darba laikā notriecis kāda dārga sporta auto vadītājs.

Negadījums, īsi pēc četriem pēcpusdienā noticis, Brīvības un Šmerļa ielas krustojumā. Likumsargs, kurš šajā darba dienā bija sēdies uz pašvaldības policijas motocikla, bija apstājies pie sarkanās gaismas, kad pēkšņi un pavisam negaidīti saņēmis spēcīgu triecienu. Viņu notriecis no Šmerļa ielas puses braucošais sporta auto Spyker.

Analizējot notikušo, VP RRP Kārtības policijas priekšnieka vietnieks Ansis Pumpurs atzīst, ka motobraucējam šajā gadījumā tomēr paveicies. Ja policista transporta līdzeklis sadursmes brīdī atrastos kustībā, sekas visdrīzāk būtu daudz nopietnākas. Tomēr, neraugoties uz to, ka cietušais, 34 gadus vecais vīrietis pēc sadursmes atradies pie samaņas,  viņam nav bijušas acīmredzamas smagas traumas –  bija nepieciešama steidzama mediķu palīdzība. Ārsti cietušo pašvaldības policistu nogādājuši tuvējā slimnīcā, bet uz notikuma vietu izsauktie likumsargi, fiksējuši notikušo, kā arī pieņēmuši paskaidrojumus, no iespējamā avārija izraisītāja, kāda Krievijas pilsoņa.

Pašvaldības policijas pārstāve Inese Krieviņa, mums apstiprina, ka cietušais likumsargs ir pašvaldības policijas ceļu policijas pārvaldes darbinieks, kurš negadījuma brīdī pildījis savus amata pienākumus.

Valsts policijā par šo negadījumu uzsākts kriminālprocess, taču pagaidām nav skaidrs tā iznākums. Ja mediķi cietušajam policistam konstatēs maznozīmīgus miesas bojājumus, kriminālprocess tiks izbeigts, un dārgā sporta auto īpašnieks tiks cauri ar administratīvo sodu. Likumsargu pārstāvis skaidro, ka tomēr nav pamata bažām un neskatoties uz to, ka auto reģistrēts Krievijā, kā arī pats iespējamais avārijas izraisītājs ir ārvalstnieks, šajā gadījumā nevajadzētu būt problēmām ar vainīgā saukšanu pie atbildības.

Vēlam cietušajam policistam veselību, bet visu jaudīgo spēkratu īpašniekiem atgādinām, ka pieredzes trūkums vai stāsti par auto, kas sastrādājis ziepes jūsu vietā, pilnīgi noteikti nemazinās jūsu atbildību.

0 Komentāru