Policistu intuīcija palīdz notvert bruņotus noziedzniekus

Pievienot komentāru
Policistu intuīcija palīdz notvert bruņotus noziedzniekus
FOTO: LETA

Īsi pēc pusnakts iegriežoties vienā no degvielas uzpildes stacijām Krasta ielā, likuma sargi ievēro kādu nedaudz apskādētu BMW, kura pasažieri raisa inspektoru aizdomas. Kas tieši nodevis abus jaunos vīriešus, zina vien pieredzējušie policisti, kuru intuīcija trenēta gadiem. 

Lai pārliecinātos, kurš tad sēž pie BMW stūres un vai šis vīrietis nepārkāpj policijas kontroles noteikumus, kārtības sargi nolemj piestāt pie aizdomīgā auto un aprunāties ar tajā sēdošajiem kungiem. Jau mirkli vēlāk, pārbaudot autovadītāja dokumentus, atklājas, ka tik tiešām, vīrietis nemaz nedrīkst atrasties uz ielas, tādēļ policisti lūdz viņu uzkavēties.

Arī auto pasažieris manāmi nervozē, tādēļ vīri lūdz viņu izkāpt no auto. Īsa saruna, un mirklī, kad blakus stāvošais policists ir nedaudz novērsies, vīrietis dod kājām ziņu.

Pēc šāda atklājuma un atziņas, ka abi vīrieši jau iepriekš nonākuši konfliktā ar likumu, policisti ielūkojas autosalonā. Kā izrādās, šiem kungiem, tik tiešām ir ko slēpt.

Policistu nojauta par abu automašīnā sēdošo tipiņu nodomiem izrādījusies pilnīgi pareiza, tādēļ uz notikuma vietu izsaukti papildspēki, kā arī kolēģi no Valsts policijas, kuriem uzticēts tālākais darbs ar aizturētajiem.

Abiem vīriešiem piektdienas rītu nācās sagaidīt aiz restēm, savukārt viņu kriminālajai pagātnei nu pievienoti vēl pāris ieraksti. Pēc likumsargu nozīmētās ekspertīzes rezultātu saņemšanas viņu pretlikumīgajam veikumam, visticamāk, tiks pievienota nelikumīga narkotisko vielu, kā arī ieroča glabāšana.