2 komentāri
Policists pēc avārijas aizbēg no notikuma vietas! Sākta dienesta izmeklēšana
FOTO: LETA

Valsts policija vakar ziņoja, ka ap pulksten 11:15 Jūrmalā, uz Lielupes tilta, bija noticis ceļu satiksmes negadījums, kurā iesaistītas četras automašīnas – divas ”Audi”, viena ”Ford” un viena ”Kia” markas automašīna.

Sākotnējā informācija liecina, ka automašīna Audi S3 braukusi pa Pērkonu ielu virzienā no Babītes ielas uz Lielupes tiltu, taču sadūrās ar tajā pašā virzienā braucošajām automašīnām Ford Fiesta un Audi A8L, savukārt nolūzušās transportlīdzekļu detaļas trāpījušas automašīnai Kia, kas braukusi pretējā virzienā. Pēc sadursmes Audi S3 vadītājs pametis automašīnu un notikuma vietu, pārkāpjot noteikto kārtību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Skaidrojot notikušā apstākļus, policija konstatēja, ka Audi S3 vadītājs ir Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes darbinieks – 1990. gadā dzimis vīrietis –, kurš tikai gada sākumā uzsācis dienestu Valsts policijā. Vēlāk tajā pašā dienā viņš pats vērsies policijas iecirknī.

Šī brīža informācija liecina, ka automašīnas vadītājs no darba brīvajā laikā bija izmantojis kāda radinieka transportlīdzekli. Pēc vīrieša vēršanās policijas iecirknī tās pašas dienas vakarā, nav konstatēts, ka viņš būtu bijis alkohola reibumā, taču viņš tika nogādāts ekspertīžu veikšanai, lai noskaidrotu, vai viņa asinīs konstatējamas narkotiskās vielas. Ekspertīžu rezultāti taps zināmi vēlāk.

Pašreiz Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Iekšējās izmeklēšanas birojs saistībā ar notikušo ir uzsācis dienesta pārbaudi. Savukārt par ceļu satiksmes negadījuma apstākļu noskaidrošanu notiek izmeklēšana.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl