Komentāri

Neveiksmīga nedēļas nogale garnadžiem. Pateicoties kādam aculieciniekam, Maskavas ielā roku dzelžos saslēgts ļaundaris, kurš tumsas aizsegā nozadzis vieglā auto atpakaļskata spogulīšus. Taču vēl mazāk paveicies kādam citam garnadzim, kurš jau nākamajā dienā ar šādu rūpalu nolēmis nodarboties gaišā dienas laikā – viņš sastapies ar specvienības kaujinieku.

Kāds Valsts policijas Speciālo uzdevumu bataljona kaujinieks no darba brīvajā laikā devies uz tirdzniecības centru Spice, kur autostāvvietā nejauši ievērojis visai aizdomīgu tipiņu, kurš rosījies pie kāda braucamrīka.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ļaundaris, pamanot sekotāja interesi par viņu, meties bēgt, taču kārtības sargs pēc īsa sprinta viņu panācis. Diemžēl mirkli pirms aizturēšanas ļaundaris centies atbrīvoties no pierādījumiem, izmetis tik tikko nozagtos spogulīšus un tie, piezemējoties uz asfalta, saplīsuši.

Pret kārtības sarga aizturēto ļaundari ierosināts kriminālprocess par zādzību. Par šo noziegumu viņam draud cietumsods uz laiku līdz diviem gadiem, īslaicīga brīvības atņemšana vai piespiedu darbs. Jau tuvākajā laikā kārtības sargi lūgs tiesu garnadzim kā drošības līdzekli piemērot apcietinājumu.

Foto

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl