Policists pamana aizdomīgu tipiņu, kas rosās ap spoguļiem… Tālāk sākas pakaļdzīšanās trilleris!

0 Komentāru
Policists pamana aizdomīgu tipiņu, kas rosās ap spoguļiem… Tālāk sākas pakaļdzīšanās trilleris!
Foto: Ekrānuzņēmums

Neveiksmīga nedēļas nogale garnadžiem. Pateicoties kādam aculieciniekam, Maskavas ielā roku dzelžos saslēgts ļaundaris, kurš tumsas aizsegā nozadzis vieglā auto atpakaļskata spogulīšus. Taču vēl mazāk paveicies kādam citam garnadzim, kurš jau nākamajā dienā ar šādu rūpalu nolēmis nodarboties gaišā dienas laikā – viņš sastapies ar specvienības kaujinieku.

Kāds Valsts policijas Speciālo uzdevumu bataljona kaujinieks no darba brīvajā laikā devies uz tirdzniecības centru Spice, kur autostāvvietā nejauši ievērojis visai aizdomīgu tipiņu, kurš rosījies pie kāda braucamrīka.

Ļaundaris, pamanot sekotāja interesi par viņu, meties bēgt, taču kārtības sargs pēc īsa sprinta viņu panācis. Diemžēl mirkli pirms aizturēšanas ļaundaris centies atbrīvoties no pierādījumiem, izmetis tik tikko nozagtos spogulīšus un tie, piezemējoties uz asfalta, saplīsuši.

Pret kārtības sarga aizturēto ļaundari ierosināts kriminālprocess par zādzību. Par šo noziegumu viņam draud cietumsods uz laiku līdz diviem gadiem, īslaicīga brīvības atņemšana vai piespiedu darbs. Jau tuvākajā laikā kārtības sargi lūgs tiesu garnadzim kā drošības līdzekli piemērot apcietinājumu.

Foto

Video

0 Komentāru