Policists arī ārpus darba ir policists. Šim likumsargam bija vajadzīgas 10 sekundes, lai apturētu zagli

Komentāri

Policists arī ārpus darba ir policists. To pierādījis Valmieras likumsargs Ilgvars Ulmanis, kurš, ejot pa ielu, ievērojis, kā laupītājs atņem pensionāriem somu. Desmit sekundes…, un laupītājs jau gulēja ar seju pret asfaltu.

Policists Ilgvars Ulmanis, dodoties uz darbu Valmierā, īsi pirms astoņiem vakarā kļuvis par liecinieku noziegumam. Laupītājs centies tikt pie vieglas naudas un uzbrucis diviem pensionāriem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Aizturētais ir 37 gadus vecs vīrietis – iepriekš nonācis policijas redzeslokā par sīkām zādzībām un citiem kriminālpārkāpumiem. Ilgvars saka, – nozieguma vieta ir teju pats pilsētas centrs, un tur bija ne mazums cilvēku, taču skatītāju bijis vairāk nekā darītāju.

Cietušie šodien saka paldies savam glābējam, taču kameras priekšā atklāt seju nevēlējās. Pensionāri stāsta, ka pēc pirmā somiņas rāviena padomājuši, ka viņus izjoko mazdēls, bet beigās sapratuši, ka lieta ir nopietna.

Aizdomās turamajam vīrietim par šo noziegumu tiesa nav piemērojusi apcietinājumu, taču tas nebūt nenozīmē, ka viņš nesaņems sodu par laupīšanu. Uz brīvām kājām vīrietis, visticamāk, palicis tāpēc, ka pret saviem upuriem nav lietojis vardarbību.

Skaties video:

Lasi vēl