Komentāri

Policists arī ārpus darba ir policists. To pierādījis Valmieras likumsargs Ilgvars Ulmanis, kurš, ejot pa ielu, ievērojis, kā laupītājs atņem pensionāriem somu. Desmit sekundes…, un laupītājs jau gulēja ar seju pret asfaltu.

Policists Ilgvars Ulmanis, dodoties uz darbu Valmierā, īsi pirms astoņiem vakarā kļuvis par liecinieku noziegumam. Laupītājs centies tikt pie vieglas naudas un uzbrucis diviem pensionāriem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Aizturētais ir 37 gadus vecs vīrietis – iepriekš nonācis policijas redzeslokā par sīkām zādzībām un citiem kriminālpārkāpumiem. Ilgvars saka, – nozieguma vieta ir teju pats pilsētas centrs, un tur bija ne mazums cilvēku, taču skatītāju bijis vairāk nekā darītāju.

Cietušie šodien saka paldies savam glābējam, taču kameras priekšā atklāt seju nevēlējās. Pensionāri stāsta, ka pēc pirmā somiņas rāviena padomājuši, ka viņus izjoko mazdēls, bet beigās sapratuši, ka lieta ir nopietna.

Aizdomās turamajam vīrietim par šo noziegumu tiesa nav piemērojusi apcietinājumu, taču tas nebūt nenozīmē, ka viņš nesaņems sodu par laupīšanu. Uz brīvām kājām vīrietis, visticamāk, palicis tāpēc, ka pret saviem upuriem nav lietojis vardarbību.

Skaties video:

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl