Policisti no narkotiku “dīlera” Jūrmalā atsavina, lūk, ko!

Komentāri
Policisti no narkotiku “dīlera” Jūrmalā atsavina, lūk, ko!
Valsts policija

Ceturtdien, 20. oktobrī, policisti noskaidroja dzīvesvietu kādam vīrietim, par kuru iepriekš tika saņemta informācija, – viņš Jūrmalā tirgojot narkotikas.

Rīgas reģiona Jūrmalas iecirkņa darbinieki veica kratīšanu vīrieša dzīvesvietā, kurā atrada un konfiscēja vairākus sainīšus ar baltu pulveri.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Veicot ekspertīzi, tika noskaidrots, ka sainīšos atradās 52 grami amfetamīna un 51 grams metamfetamīna.

Saistībā ar notikušo likumsargi aizturēja minēto vīrieti, kurš jau iepriekš ir nonācis policijas redzeslokā saistībā ar narkotisko vielu apriti.

Uzsākts kriminālprocess par narkotisko vai psihotropo vielu neatļautu glabāšanu realizācijas nolūkā vai par narkotisko vai psihotropo vielu neatļautu realizēšanu, ja tā izdarīta lielā apmērā. Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku no pieciem līdz piecpadsmit gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl