Policisti no narkotiku “dīlera” Jūrmalā atsavina, lūk, ko!

Komentāri
Policisti no narkotiku “dīlera” Jūrmalā atsavina, lūk, ko!
Valsts policija

Ceturtdien, 20. oktobrī, policisti noskaidroja dzīvesvietu kādam vīrietim, par kuru iepriekš tika saņemta informācija, – viņš Jūrmalā tirgojot narkotikas.

Rīgas reģiona Jūrmalas iecirkņa darbinieki veica kratīšanu vīrieša dzīvesvietā, kurā atrada un konfiscēja vairākus sainīšus ar baltu pulveri.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Veicot ekspertīzi, tika noskaidrots, ka sainīšos atradās 52 grami amfetamīna un 51 grams metamfetamīna.

Saistībā ar notikušo likumsargi aizturēja minēto vīrieti, kurš jau iepriekš ir nonācis policijas redzeslokā saistībā ar narkotisko vielu apriti.

Uzsākts kriminālprocess par narkotisko vai psihotropo vielu neatļautu glabāšanu realizācijas nolūkā vai par narkotisko vai psihotropo vielu neatļautu realizēšanu, ja tā izdarīta lielā apmērā. Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku no pieciem līdz piecpadsmit gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl