Policisti no narkotiku “dīlera” Jūrmalā atsavina, lūk, ko!

Komentāri
Policisti no narkotiku “dīlera” Jūrmalā atsavina, lūk, ko!
Valsts policija

Ceturtdien, 20. oktobrī, policisti noskaidroja dzīvesvietu kādam vīrietim, par kuru iepriekš tika saņemta informācija, – viņš Jūrmalā tirgojot narkotikas.

Rīgas reģiona Jūrmalas iecirkņa darbinieki veica kratīšanu vīrieša dzīvesvietā, kurā atrada un konfiscēja vairākus sainīšus ar baltu pulveri.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Veicot ekspertīzi, tika noskaidrots, ka sainīšos atradās 52 grami amfetamīna un 51 grams metamfetamīna.

Saistībā ar notikušo likumsargi aizturēja minēto vīrieti, kurš jau iepriekš ir nonācis policijas redzeslokā saistībā ar narkotisko vielu apriti.

Uzsākts kriminālprocess par narkotisko vai psihotropo vielu neatļautu glabāšanu realizācijas nolūkā vai par narkotisko vai psihotropo vielu neatļautu realizēšanu, ja tā izdarīta lielā apmērā. Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku no pieciem līdz piecpadsmit gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl