Policisti neilgi pēc zādzības aiztur krūmgrieža un velosipēda zagli

Komentāri
Policisti neilgi pēc zādzības aiztur krūmgrieža un velosipēda zagli
Foto: Stephane Mignon/Flickr

Pagājušās nedēļas sākumā, 16. jūnijā, Rīgas Latgales iecirknis saņēma informāciju par aizdomīgu personu, kura pārvietojas Katoļu ielas apkārtnē, līdzi nesot krūmgriezi.

Kriminālpolicijas darbinieki izbrauca uz notikuma vietu, kur pamanīja ziņojuma aprakstam atbilstošu vīrieti. Taču viņš policistiem paskaidroja, ka paziņa iedevis krūmgriezi, lai to pārdotu. Policistiem radās aizdomas, ka līdzi nestais krūmgriezis varētu būt zagts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Izmeklēšanas laikā likumsargi noskaidroja, ka vīrietis stāsta patiesību – krūmgriezi patiešām iedevis paziņa, taču izrādījās, ka paziņa to ieguvis nelegālā veidā – nozadzis. Likumsargi noskaidroja iespējamā zagļa dzīvesvietu un tur veica kratīšanu. Tās laikā policisti atrada arī zagtu velosipēdu. Aizdomās turamais 45 gadus vecais vīrietis atzina savu vainu gan krūmgrieža, gan velosipēda zādzībā.

Laikā, kad policisti aizturēja ļaundari, iecirknī bija vērsusies arī cietusī persona, kura ziņoja par nesen veiktu krūmgrieža un velosipēda zādzību no mājas teritorijas Ludzas ielā.

Zagtās mantas tika nodotas to likumīgajam īpašniekam, savukārt par krūmgrieža un velosipēda zādzību ir sākts kriminālprocess.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl