Policisti neilgi pēc zādzības aiztur krūmgrieža un velosipēda zagli

Komentāri
Policisti neilgi pēc zādzības aiztur krūmgrieža un velosipēda zagli
Foto: Stephane Mignon/Flickr

Pagājušās nedēļas sākumā, 16. jūnijā, Rīgas Latgales iecirknis saņēma informāciju par aizdomīgu personu, kura pārvietojas Katoļu ielas apkārtnē, līdzi nesot krūmgriezi.

Kriminālpolicijas darbinieki izbrauca uz notikuma vietu, kur pamanīja ziņojuma aprakstam atbilstošu vīrieti. Taču viņš policistiem paskaidroja, ka paziņa iedevis krūmgriezi, lai to pārdotu. Policistiem radās aizdomas, ka līdzi nestais krūmgriezis varētu būt zagts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Izmeklēšanas laikā likumsargi noskaidroja, ka vīrietis stāsta patiesību – krūmgriezi patiešām iedevis paziņa, taču izrādījās, ka paziņa to ieguvis nelegālā veidā – nozadzis. Likumsargi noskaidroja iespējamā zagļa dzīvesvietu un tur veica kratīšanu. Tās laikā policisti atrada arī zagtu velosipēdu. Aizdomās turamais 45 gadus vecais vīrietis atzina savu vainu gan krūmgrieža, gan velosipēda zādzībā.

Laikā, kad policisti aizturēja ļaundari, iecirknī bija vērsusies arī cietusī persona, kura ziņoja par nesen veiktu krūmgrieža un velosipēda zādzību no mājas teritorijas Ludzas ielā.

Zagtās mantas tika nodotas to likumīgajam īpašniekam, savukārt par krūmgrieža un velosipēda zādzību ir sākts kriminālprocess.

Lasi vēl