Komentāri

Stāsts par kādu neparastu atgadījumu pašā pilsētas centrā, kur brīvdienas naktī pa ielu skraidījusi kāda pilnīgi kaila sieviete.

Lai arī pārsvarā gadījumu vecpilsētā dežūrējošos policistus ir grūti pārsteigt, šī ziņa saltajā rītā, kad gaisa temperatūra bija noslīdējusi krietni zem nulles, lika vīriem izbrīnā ieplest acis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Sirēnām skanot, vīri devušies uz notikuma vietu, kur tik tiešām ievērojuši kailo sievieti un kādu kundzi, kura centās uzturēt sarunu ar pārbiedēto pilsētnieci.

Laikā, kamēr uz izsaukuma vietu traukusies neatliekamā medicīniskā palīdzība, vīriem izdevies izdibināt, ka sievietes dzīvoklī viens pats palicis viņas astoņus gadus vecais bērns.

Pēc 32 gadus vecās sievietes hospitalizēšanas policisti devās uz viņas mitekli, kur sastapta ēkas dežurante, kura neslēpa, ka sieviete pēdējās dienās uzvedusies manāmi dīvaini. Tāpat viņa arī atklāja, ka šodien redzējusi, kā jaunā sieviete pilnīgi kaila izskrējusi uz ielas.

Video

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl