Policisti naktī šosejas malā atrod puisīti; viņš aizgājis no mājām pēc konflikta ar māti

1 komentārs
Policisti naktī šosejas malā atrod puisīti; viņš aizgājis no mājām pēc konflikta ar māti
Foto: Pixabay.com

Policisti pagājušajā naktī šosejas malā sastapuši deviņus gadus vecu puisēnu bez vecākiem, kurš pēc konflikta ar māti devies prom no mājām.

22. februāra naktī ap pulksten 23.00 Rīgas pašvaldības policijas Latgales pārvaldes darbinieki devās uz izsaukumu Pļavniekos, kur kāds mazs zēns viens pats klaiņoja gar šosejas malu.

Apsekojot norādīto teritoriju, pamanīti divi jaunieši, kuri māja policistiem, aicinot viņus apstāties. Blakus jauniešiem stāvēja mazs puika. Policisti devās pie jauniešiem, kuri paskaidroja, ka pastaigājušies un ievērojuši zēnu vienu pašu bez vecākiem.

Kārtības sargi puiku ieaicināja policijas automašīnā un noskaidroja viņa dzīvesvietas adresi. Policisti zēnu aizveda mājās, kur sastapa zēna māti. Viņa paskaidroja, ka notikuma dienā ar dēlu devusies iepirkties, taču zēns lielveikalā sācis uzvesties nevaldāmi. Pēc veikala vizītes iepirkumu pilnos ratiņus sieviete aizstūmusi mājās, bet vēlāk dēlam lūgusi iepirkumu ratus aizvest atpakaļ uz veikalu. Tādā veidā sieviete vēlējusies dēlu izmācīt par neganto uzvedību veikalā un vienlaikus dot viņam iespēju izvēdināt galvu. Sieviete stāstīja, ka pa to laiku gatavojusi vakariņas, un pazudusi laika izjūta, tādēļ viņa nepamanījusi divas stundas ilgo dēla prombūtni.

Sieviete skaidroja, ka ar dēlu veiks pārrunas un pati tik vēlu dēlu vairs ārā vienu pašu nelaidīšot. Sarunas laikā nekas neliecināja, ka sieviete būtu alkohola reibumā. Tāpat dzīvokļa apskates laikā konstatēts, ka uzturēšanās apstākļi bērnam ir labvēlīgi. Lietas materiāli nosūtīti RPP Bērnu likumpārkāpumu profilakses nodaļai.

TOP komentāri

  • SO.
    0 0 0

    SO.

    Labs, kas labi beidzas, bet tomēr-23os gatavo vakariņas un neredz, ka bērna nav.Un mēs brināmies par bērnu vientulību un vecāku "rūpēm".

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl