Komentāri

Policija meklē krāpnieku, kurš atradis veidu, kā labi nopelnīt, izmantojot cilvēku lētticību. Tagad likumsargi meklē tos, kas kaut ko zina par šo personu!

Ja atpazīstat šo kungu ar ieģipsēto roku, policisti ļoti priecāsies par informāciju, kas palīdzētu viņu notvert. Ja jums ir kāda informācija, zvaniet pa tālr.: 67086000, 67086003, 67086026.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Skaties foto!

Persona piedāvājusi cietušajam viņu iekārtot darbā, taču pirms tam vaicājis personiskos datus, kur it kā pārskaitīt naudu. Rezultātā tika ņemti ātrie kredīti 1000 eiro apmērā, un persona to konstatēja, kad pie viņas sāka vērsties parādu piedzinēji.

Bankas kartes, internetbankas paroles un pieejas kodi ir domāti tikai un vienīgi to īpašniekam! Nekādā gadījumā nenododiet šos datus citiem, brīdina Degpunktā komanda.

Skaties video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl