Komentāri

Reaģējot uz nofilmēto situāciju, kad likumsargi pieķerti braucam bez drošības jostas un pēc tam snieguši nepatiesu informāciju saistībā ar savu identitāti, Valsts policija ir nolēmusi saukt vainīgos pie atbildības.

Jau vēstīts, ka raidījuma Bez Tabu žurnālists Artūrs Špaks nofilmējis, kā policists pie trafarētās policijas automašīnas stūres sēžas nepiesprādzējies, turklāt to dara apzināti, jo drošības josta piesprādzēta ”no otras puses”. Līdzīgi rīkojas arī viņa pārinieks. Uz žurnālista jautājumu, kādēļ viņi tā rīkojas, policisti taisnojas, ka automašīna esot stāvējusi, taču pirms tam Bez Tabu žurnālists nofilmējis – policijas auto pavisam noteikti ripojis uz priekšu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Reaģējot uz publiskoto materiālu, Skaties.lv Facebook lapā savu skaidrojumu sniedza Valsts policija: “Par šo gadījumu esam uzsākuši administratīvo lietvedību, lai darbiniekus sauktu pie atbildības, kā arī video nosūtīts mūsu Iekšējās drošības birojam disciplinārās atbildības izvērtēšanai. Artūrs Špaks mums solīja sniegt arī informāciju par citiem gadījumiem, kurus viņš esot fiksējis. Pateicamies viņam par informācijas sniegšanu, jo policists nedrīkst pārkāpt noteikumus. Policistam jābūt paraugam. Video redzamā darbinieku rīcība ir ne tikai administratīvi sodāma, bet arī nosodāma no ētiskā viedokļa. Mūsu ieskatā šāda policistu rīcība ir absolūti nepieļaujama.”

Jau vēstīts, ka pavisam nesen braucam bez drošības jostas tika pieķerts arī Valsts policijas šefs Ints Ķuzis, kurš pēc tam Skaties.lv deva solījumu sekot līdzi tam, lai visi viņa kolēģi noteikumus ievērotu.

Skaties foto:

Skaties video:

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl