Policisti, kas nepiesprādzējās un meloja, tiks saukti pie atbildības

Komentāri

Reaģējot uz nofilmēto situāciju, kad likumsargi pieķerti braucam bez drošības jostas un pēc tam snieguši nepatiesu informāciju saistībā ar savu identitāti, Valsts policija ir nolēmusi saukt vainīgos pie atbildības.

Jau vēstīts, ka raidījuma Bez Tabu žurnālists Artūrs Špaks nofilmējis, kā policists pie trafarētās policijas automašīnas stūres sēžas nepiesprādzējies, turklāt to dara apzināti, jo drošības josta piesprādzēta ”no otras puses”. Līdzīgi rīkojas arī viņa pārinieks. Uz žurnālista jautājumu, kādēļ viņi tā rīkojas, policisti taisnojas, ka automašīna esot stāvējusi, taču pirms tam Bez Tabu žurnālists nofilmējis – policijas auto pavisam noteikti ripojis uz priekšu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Reaģējot uz publiskoto materiālu, Skaties.lv Facebook lapā savu skaidrojumu sniedza Valsts policija: “Par šo gadījumu esam uzsākuši administratīvo lietvedību, lai darbiniekus sauktu pie atbildības, kā arī video nosūtīts mūsu Iekšējās drošības birojam disciplinārās atbildības izvērtēšanai. Artūrs Špaks mums solīja sniegt arī informāciju par citiem gadījumiem, kurus viņš esot fiksējis. Pateicamies viņam par informācijas sniegšanu, jo policists nedrīkst pārkāpt noteikumus. Policistam jābūt paraugam. Video redzamā darbinieku rīcība ir ne tikai administratīvi sodāma, bet arī nosodāma no ētiskā viedokļa. Mūsu ieskatā šāda policistu rīcība ir absolūti nepieļaujama.”

Jau vēstīts, ka pavisam nesen braucam bez drošības jostas tika pieķerts arī Valsts policijas šefs Ints Ķuzis, kurš pēc tam Skaties.lv deva solījumu sekot līdzi tam, lai visi viņa kolēģi noteikumus ievērotu.

Skaties foto:

Skaties video:

Lasi vēl