Policisti ielūdz uz Hospitāļu ielas svētkiem!

0 Komentāru
Policisti ielūdz uz Hospitāļu ielas svētkiem!
LETA

Šosvētdien, 11. septembrī, no pulksten 16.30 līdz 21.00 jau trešo gadu ar daudzveidīgu programmu vienā no kolorītākajām Rīgas ielām – Hospitāļu ielā – norisināsies svētki.

Pēc aktīva dienas iesākuma rīta rosmē un izzinošām ekskursijām pa tuvāko apkārtni, apmeklētāji būs laipni gaidīti Hospitāļu ielā 9, kur interesentus sagaidīs Brasas iecirkņa policisti. Valsts policijas stendā būs aplūkojamas policijas automašīnas, motocikli, kā arī speclīdzekļi, ko ikdienā izmanto patruļpolicija. No pulksten 16.30 apmeklētāji varēs vērot policijas dienesta suņu profesionālās iemaņas un nofotografēties ar policijas zirgiem.

Policisti īpaši būs parūpējušies par radošu un izzinošu izklaidi bērniem. Mazajiem svētku viesiem būs iespēja radoši izpausties un uzdot interesējošus jautājumus policijas uzticamajiem palīgiem – runcim Rūdim un bebram Bruno. Tiks dalīti arī informatīvi bukleti par to, kā sevi ikdienā pasargāt no dažādām likstām. Turpat atradīsies arī Nacionālo bruņoto spēku stends.

Hospitāļu ielas svētki norisināsies visā ielas garumā. Uz muzikālās skatuves Hospitāļu un Ierēdņu ielas krustojumā uzstāsies atpazīstami mūziķi. Tāpat būs iespēja ieturēt maltīti, iesaistīties sporta spēlēs, apskatīt gleznu izstādi un ļauties citiem pārsteigumiem.

Gādājot par apmeklētāju drošību, no pulksten 14.30 līdz 22.00 Hospitāļu ielas posmā no Zirņu ielas līdz Ierēdņu ielai būs slēgta satiksme.

Hospitāļu ielas kaimiņu svētki tradicionāli tiek rīkoti, lai iepazītu un saliedētu Brasas apkaimes iedzīvotājus.

Save

Save
0 Komentāru