Policisti atklāj alkohola un cigarešu ”točku” uz riteņiem

1 komentārs

Kaut kas tāds vēl nebija redzēts – alkohola un cigarešu nelegālā tirdzniecība uz četriem riteņiem. Šodien, 13. martā, Rīgā, Maskavas forštatē, policisti aizturējuši veiklu kontrabandas preču pārdevēju, kurš teju ik dienas rīkojis izbraukuma tirdzniecību.

Šur tur dziļos laukos vēl darbojas tā sauktie autoveikali, kas nomaļāko viensētu iedzīvotājiem piegādā pārtikas preces tieši pie durvīm. Tomēr izrādās arī Rīgā jau pāris mēnešu darbojies šāds veikals uz riteņiem, tikai no kravas nodalījuma tirgots alkohols un cigaretes ar Krievijas un Baltkrievijas akcīzi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šodien Jēkabpils ielas galā kādā sētā busiņš atkal pieparkojies, taču veikt kontrolpirkumu ieradušies policisti.

”Iepriekš jau bija saņemta operatīvā informācija, ka tiek tirgoti dzērieni busiņā. Informāciju pārbaudot, tā apstiprinājās. Tika izņemti kopā 25 000 cigarešu un vairāk nekā 20 litri alkoholisko dzērienu,” norāda policijas pārstāvis.

Ar kontrabandas preci “maskačkā” tirgojies kāds solīds kungs gados, kurš nemaz neslēpies no apkārtējo acīm un klientiem stāstījis, ka viņš esot jau tik vecs, ka neviens policists negribēšot ar viņu krāmēties. Sirmgalvis kļūdījās – tagad būs jāatbild likuma priekšā un jāšķiras no preces.

Jāpiebilst, ka šā busiņa saimnieks rajonā pat bija izplatījis informāciju par saviem darba laikiem – trešdienas un svētdienas brīvas, tirdzniecības laiks no 12.00 dienā līdz četriem pēcpusdienā. Iespējams, labā pašreklāma un punktualitāte šo tirgoni arī iegāza.

TOP komentāri

  • Aivars .
    +1 +1 0

    Aivars .

    Būs kontrabandas tik ilgi kamērt nesamazinās cigaretēm cenu ! Kādam jau tas ir izdevīgi ?!

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl