Policista dēls un viņa draugi 21 gadu veco meiteni situši un sakropļojuši ar lauzni

3 komentāri
Policista dēls un viņa draugi 21 gadu veco meiteni situši un sakropļojuši ar lauzni
FOTO: LETA

Rēzeknē notikusi pēdējā laika nežēlīgākā slepkavība. Trīs jaunieši nogalinājuši 21 gadu vecu meiteni, savu paziņu. Paveikuši rūpīgi plānotu slepkavību ar mērķi iegūt vecu automašīnu. 

”Viņa ir briesmīgi sakropļota. Mēs aizbraucām skatīties. Tie nav cilvēki.Viņu vispār nevar pazīt. Viņa ir tik ļoti piekauta! Mani šodien vēl ielaida morgā. Es tur noģību. Uz viņu nevar skatīties. Viņa vispār sev nav līdzīga. Viņa ir sista nevis vienreiz, bet daudz. Rokai salauzuši pirkstiņu. Galva sašūta. Es nezinu,” stāsta meitenes vecāki.

Nogalinātā 21 gadu vecā Viktorija bija Jeļenas vienīgais bērns. Sieviete policijas iecirknī pavadīja visu pagājušo piektdienu, gaidot jebkādas ziņas par savu meitu, taču desmitos vakarā sagaidīja visbēdīgākās, kādas vien iespējamas.

Jeļena stāsta – Viktorija pazudusi jau ceturtdienas vakarā. Sazvanījusies ar mammu un teikusi, ka vēlu pabeigs darbu un pēc tam aizbrauks tikties ar paziņām, lai nopirktu lētu degvielu, ko ieliet drauga mašīnā Audi, ar kuru brauca, kamēr draugs atradās Vācijā. Viņai par 10 eiro solīts pārdot 20 litrus. Darījumam bija jānotiek netālu no meitenes darbavietas – boulinga centra, kādā privātmājas pagalmā.

”Mājās viņa neatbrauca. Četros no rīta man zvanīja viņas puisis. Teica, ka mašīna ir nozagta, bet Vika ir pazudusi. Es domāju – kā tas var būt. Viktorija ir tik apzinīga! Viņš ir Vācijā, apzvanījis visus draugus, viņas nekur nav,” stāsta meitenes mamma.

Jeļena vēl no rīta cerējusi, ka meita uzradīsies, būs nakšņojusi pie draudzenes vai kā citādi. Taču nekā. No sākuma atrasta automašīna, bet vēlāk – kādā dārza mājiņā paslēptu policisti atraduši Viktorijas līķi ar visām mammas jau pieminētajām brūcēm. Aiz restēm šobrīd atrodas trijotne – divi 16 gadus un viens 24 gadus vecs puisis.

Meiteni viņi nogalinājuši nežēlīgi. Noziegumu rūpīgi izplānojuši un kā var noprast, kārojuši iegūt Viktorijas drauga mašīnu, ar kuru viņa braukusi. Draugs it kā viņiem bijis parādā naudu. Kolīdz Viktorija iebraukusi pagalmā un ienākusi mājā pēc solītās degvielas, viņai uzbrukuši ar lauzni, situši pa galvu un seju.

Vēlāk sakopuši māju, paslēpuši līķi, un sākuši vizināties ar Audi. Pie stūres – 16 gadus vecs vietējā policista dēls. Automašīna naktī apturēta, taču nav raisījusi aizdomas. Policista dēlu, viņa kolēģi nevis sodījuši par braukšanu bez tiesībām, bet nodevuši tēta rokās.

Tikai nākamajā dienā, kad mamma ziņojusi par meitas pazušanu, viss lēnām kļuvis skaidrs. Kolēģi noliedz, ka tēvs – policists būtu centies piesegt savu dēlu – slepkavu, kad kļuvis skaidrs, kas tad īsti noticis.

Auto atrasts tur pat pagalmā un pēc tam atlicis tikai meitenes mirstīgās atliekas un aizturēt vainīgos – rūdītus likumpārkāpējus, kurus neviens līdz šim nav spējis iesēdināt, jo noziegumi bijuši vai nu sīki, vai nu tiesu nobiedējis tas, ka vainīgajiem nav 18. Īpaši izcēlies policista dēls – viņš līdz šim sodīts teju par visu iespējamo.

Nogalinātās Viktorijas mamma saprot, ka nāksi samierināties ar tiesas piespriesto sodu, taču atzīst, ka ar sava vienīgā bērna slepkavām gribētu izrēķināties pati.

Par Viktoriju tagad raud visi – tuvinieki, darba kolēģi, paziņas un pavisam sveši cilvēki. Savukārt likumsargi domā, kā turpmāk rīkoties, ko mainīt, lai noziedzniekiem nerastos nesodāmības sajūta, kāda acīmredzot radusies šiem trim jauniešiem, kuri dēļ veca audi atņēma dzīvību jaunai meitenei.

3 komentāri