Komentāri

2. septembra naktī Valsts policijas Ceļu policisti uz Siguldas šosejas pamanīja kādu pretī braucošu auto, kas brauca ar ieslēgtiem tālās gaismas lukturiem. Tuvojoties likumsargu automašīnai, vadītājs neizslēdza lukturus un apžilbināja pie stūres esošo policistu, tādēļ policisti nolēma šo Mercedes-Benz zīmola automobiļa vadītāju apturēt.

Taču, kad likumsargi mēģināja apturēt auto, tā vadītājs strauji uzņēma ātrumu un sāka bēgt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Bēgošā autovadītāja vajāšana turpinājās nepilnu stundu, tika piesaistītas arī citas ekipāžas, tostarp Reģionālās pašvaldības policijas ekipāža. Pēc ilgākas vajāšanas un vairākkārtējas bēgošā autovadītāja nepakļaušanās policistu aicinājumam apturēt auto, policisti nolēma lietot šaujamieroci, lai apturētu bēgošo auto. Tika veikti divi brīdinājuma šāvieni, taču arī tie nepalīdzēja, tādēļ mirkli vēlāk policists, raidot mērķtiecīgus šāvienus, sašāva abas bēgošā automobiļa aizmugurējās riepas. Drīz vien auto kļuva grūti vadāms, tādējādi ieroča lietošana policistiem palīdzēja apturēt bēgošo auto un aizturēt tā vadītāju.

Vēlāk izrādījās, ka vadītājs, kurš dzimis 1986. gadā, pie stūres sēdies bez “tiesībām” un pamatīgā alkohola reibumā – viņa izelpā tika konstatētas 2,6 promiles alkohola.

Par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā bez “tiesībām” uzsākts kriminālprocess, bet papildus autovadītājam būs jāatbild arī par bēgšanu no policijas.

Valsts policijas pateicas Reģionālajai pašvaldības policijai par atbalstu dzērājšofera tveršanā, kā arī par videomateriālu.

Video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl