Policijas video ar iespējamo pedofilu

0 Komentāru
Policijas video ar iespējamo pedofilu

Valsts policija publiskojusi video ar iespējamo, tā saukto, Imantas pedofilu.

Ja atpazīstat video redzamo vīrieti, policija aicina ziņot , zvani 67829202, 67829203 vai 110!

Policija kopš pavasara meklē jaunu vīrieti, kurš tiek vainots par trīs smagiem dzimumnoziegumiem pret mazgadīgām meitenēm Imantas mikrorajonā, taču kopumā uz viņa sirdsapziņas varētu būt četri upuri. Iepriekšējais noziegums bija izdarīts 14.martā ap plkst.15, kad uzbrucējs iegrūda liftā divas mazgadīgas meitenes un veica netiklas darbības.

Valsts policija kopš pagājušajā otrdienā notikušā seksuāla uzbrukuma pusaudzei Zasulauka rajonā pārbaudījusi 65 personas, taču pagaidām aizturēto nav, pastāstīja Valsts policijas preses pārstāvis Dairis Anučins.
Pārbaudīto vidū ir gan iespējamie nozieguma veicēji, gan liecinieki.

Lai arī policija jau iepriekš bija izstrādājusi tā dēvētā Imantas pedofila fotorobotu, tas balstījās uz cietušo meiteņu sniegto informāciju. Zasulauka gadījumā policija fotorobotu izveidojusi, pamatojoties uz kāda vīrieša – aculiecinieka – sniegto informāciju, jo noziedznieks ar viņu bija pārmijis pāris vārdu.
Uzbrucējs ir aptuveni 20 līdz 25 gadus vecs, runā krievu valodā, bet, iespējams, pārzina arī latviešu valodu. Viņam ir pelēkzilas acis, galvas augšdaļā ir garāki, nedaudz viļņaini tumši brūni mati, kas sniedzas līdz uzacīm.
Vīrietis bija tērpies tumšā vējjakā un sporta apavos.

0 Komentāru