Policijas reidi nav mazinājuši dzērājšoferu vēlmi sēsties pie stūres

Komentāri

Par spīti aicinājumiem nebraukt reibumā daudzi šoferi šajos svētkos tomēr sēdušies pie stūres dzērumā un kopumā šādu gadījumu bijis vairāk nekā pagājušajā gadā. Tā šorīt LNT 900 Sekundēm atzina Valsts policijas Satiksmes drošības pārvaldes priekšnieks Normunds Krapsis.

Tikmēr Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestam svētku laikā bijuši 129 izsaukumi, par spīti aukstajam laikam lielākās raizes sagādājuši negadījumi uz ūdens – atrasti 3 noslīkušie. Bijuši arī vairāki izsaukumi, kas saistīti ar, iespējams, ļaunprātīgu dedzināšanu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tikmēr Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestam izsaukumu nav bijis vairāk nekā citās brīvdienās, kaut arī nav iztikts bez Jāņiem raksturīgiem izsaukumiem.

Intervija ar ceļu policijas šefu Normundu Krapsi:

Intervija ar VUGD pārstāvi Viktoriju Gribusti:

Intervija ar NMPD pārstāvi Ingu Vītolu:

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl