Policijas patvaļa vai nebeidzama uzdzīve?

Komentāri

Pirms tikties ar ”Degpunktā” komandu, cietušais Māris telefonsarunā ierosināja izdomāt paroli, ko mēs nosauksim pie viņa dzīvokļa durvīm, pirms viņš tās atvērs. Lai gan no šīs idejas žurnālisti atteicās, varēja noprast, ka saruna būs visnotaļ interesanta.

Dzīvoklī reportierus  ielaida Māra draugs, stāstot, ka saimnieks pats guļ un nav spējīgs celties. Vīrietis sāk stāstīt, ka pirmdien braucis no Jelgavas uz Rīgu, tikties ar savu draudzeni. Taču pēkšņi, Avotu un Stabu ielu rajonā ar viņu noticis kas pavisam negaidīts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lai gan no sākuma domājis, ka ticis bandītu nagos, galu galā Māris esot aizvests uz kādu ēku, kas viņaprāt bijis policijas iecirknis Stabu ielā.

Pēc apraksta – dzelteniem ķieģeļiem un kāpnēm. tas varētu atbilst Stabu ielas 89. namam, kur atrodas ekonomikas policija, satiksmes drošības pārvalde, ieslodzījuma vietu pārvalde un citas iestādes. Tur esot sācies visļaunākais – civilā tērptie vīri Māri pamatīgi situši.

Māris ir pilnīgi pārliecināts, ka sitēji bija policisti. Māris atklāj, ka no saviem pāridarītājiem ticis vaļā, solot viņiem sadarboties un pienest informāciju par noziedzniekiem. Patiesībā tādas informācijas viņam nemaz neesot – esot vienkārši samelojis un nu jau otro dienu guļ mājās, nespēj kustēties, atteicies no vešanas uz slimnīcu un šodien gaida tikšanos ar ārstu.

Policistiem, kuri viņu esot situši, viņš sola – neklusēt un rīkoties.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl