4 komentāri

Pagājušajā nedēļā jau stāstījām par bezvēsts pazudušā Aināra Jēgera pazušanu. Puisis 4. oktobrī izgāja no savām mājām Čiekurkalnā un joprojām nav devis par sevi nekādu ziņu. Tuviniekiem ir aizdomas, ka vīrietis gājis bojā, taču viņu bija iespēja glābt, ja vien policija rīkotos uzreiz. Pazuduša cilvēka meklēšanas lietu policisti no viena iecirkņa uz otru sūta veselu nedēļu!

4. oktobrī ap astoņiem vakarā 31 gadu vecais Ainārs Jēgers izgāja no savām mājām Čiekurkalnā un pazuda. Tā kā Ainārs ilgstoši slimoja ar smagu kaiti, brālim ir aizdomas, ka notikusi nelaime. Proti, iespējams, Ainārs sarijies pretsāpju zāles un citus medikamentus, tos pārdozējot, izgājis no mājām, lai nomirtu.

Klusībā tuvinieki cer, ka Ainārs ir dzīvs, taču reālie fakti liek domāt, ka pazudušo varēja glābt tikai tad, ja viņu atrastu uzreiz tajā pašā dienā. Diemžēl policija rīkojusies pasīvi, pat nolaidīgi. Ir pagājušas sešas dienas, un izmeklēšana ir turpat sākuma punktā. Pazudušā brālis Zigmunds skaidrojis policistiem, ka meklēšana jāsāk tūlīt pat, bet likumsargi tikai pēc diennakts izkustējušies un atbraukuši safotografēt dzīvokli. Turklāt par brāļa telefona nopeilēšanu, lai saprastu, kur tas pēdējo reizi bijis ieslēgts, neesot bijusi pat runa.

Kā liek noprast pazudušā vīrieša brālis, saskarsmē ar policiju nācies saskarties ar ne pārāk entuziastisku attieksmi. Lai Zigmunda vārdi nebūtu tikai tukša skaņa, viņš Degpunktā uzticējis arī sarunu ierakstus, kuros skaidri dzirdamas sarunas ar policijas pārstāvjiem. Labi, ka Zigmunds nav pensionārs no dziļiem laukiem un viņam ir internets. Vīrietis sameklējis pazudušo personu meklēšanas nodaļas numuru un zvanījis. Taču, kā izrādās, atkal ir jāgaida… Zigmunds nespēj saprast, kā mūsdienās, kad ir pieejams telefons, e-pasts, kurjers, galu galā arī dienesta auto – svarīga lieta, no kuras atkarīga cilvēka dzīvība, no viena iecirkņa Pārdaugavā, uz otru iecirkni Čiekurkalnā ceļo veselu nedēļu.

Foto

Bites pārstāvji saka, ka viņi ir gatavi palīdzēt policijai jebkurā diennakts laikā – tāda ir viņu iekšējā instrukcija, jo firmā apzinās, ka var rasties arī nepieciešamība aizturēt kādu bīstamu noziedznieku un tad katra minūte var būt svarīga, līdzīgi arī kā šajā gadījumā.

Tad nu lūk – ja jums pazudis tuvinieks un nepieciešams noteikt mobilā telefona atrašanās vietu, bet policija visas bumbas “futbolē” telekompāniju virzienā, jums ir tiesības teikt, ka likumsargi “kar makaronus uz ausīm” un ir pielipuši saviem krēsliem tik ļoti, ka nemaz neaizdomājas par iespēju no silta biroja nokļūt patruļā uz ielas.

Video

TOP komentāri

 • El
  +5 +4 -1

  El

  trakums ir ar to policiju! Pieļauju, ka Pārdaugavas filiāle ir tā, kas netālu no Kalnciema ielas atrodas?? Tur attieksme vispār zem visas kritikas.. Darīt neviens neko negrib.. Un par to dokumentu sūtīšanu - jā, tāda tā lieta! Nedēļām ilgi sūta no viena iecirkņa otrā!!! MĒNESIS kā minums jāgaida, lai lieta vispār tiktu uzsākta!!! Iesniegumus (da jelkādus!) pieņem ne labprāt!! Kurā vēl valstī tā notiek? Nofotografēja dzīvokli? tālak? tāpat nekas netiks darīts lietas labā..
 • Agyy
  +3 +3 0

  Agyy

  Tiesam nav ko teikt. Visur kur tik skaties Latvija valda slinkums, stulbums un neizdariba.Sakot no Valdibas un Saimas...beidzot ar tadam iestadem ka policija, medicina un izglitiba. Bardaks ir pilnigi visur.
 • iii
  +2 +2 0

  iii

  Nja,skarba patiesība.
  Nav lielas cieņas pret mūsu likuma sargiem.he,pat skan pārāk nopietni priekš lv.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl