Policijas loģika: varam jūs sodīt, bet paši nepiesprādzēsimies

11 komentāri

Videomateriāls ar policistu, kurš aizmirsa tādu sīkumu kā drošības josta, nav vienīgais precedents, kad likumsargi paši pārkāpj likumu. Bez Tabu veiktajā eksperimentā pieķēra vairākus darbiniekus, kuri šķietami pat negrasījās piesprādzēties.

Jau vēstīts, ka pavisam nesen sabiedrību pāršalca ziņa par policijas šefa Inta Ķuža demonstratīvu nepiesprādzēšanos Latvijas Televīzijas raidījumā, turklāt maza bērna klātbūtnē. Toreiz viņš atvainojās sabiedrībai un deva solījumu sekot līdzi tam, lai arī viņa kolēģi domātu par šo it kā nelielo, taču drošai satiksmei vitālo sastāvdaļu – piesprādzēšanos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kādā agrā darba dienas rītā Bez Tabu devās uz vienu no policijas iecirkņiem, lai pie tā ieejas pārliecinātos – piesprādzējas viņi vai nē. Kaut arī ir tādi likumsargi, kas to ievēro, pārsteidza vairāki indivīdi, kuri ne tikai nepiesprādzējās, bet, vaicāti par savu rīcību, izturējās visai bravūrīgi un sniedza nepatiesu informāciju par sevi.

Foto:

Skaties video:

TOP komentāri

 • Zigis
  +3 +3 0

  Zigis

  Mani vakar paņēma par drošības jostām - nu tik principiāls bija kundziņš un gudri muldēja kaut ko pa satiksmes drošību. A paši ko?
 • Laima
  +2 +2 0

  Laima

  Nožēlojama attieksme, kā tiem policistiem nav kauna - redz, ka filmē, bet turpina blatot. Phē...
 • antons
  +1 +1 0

  antons

  Kad nav par ko sižetus veidot, tā vienmēr piečakarējas policistiem... Skatos video un man reāli ir žēl tā žurnālista, par viņa nievājošajiem komentāriem nemaz nerunājot.

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl