Komentāri
Policijas izolatorā nogādāts vīrietis, kurš ziņoja par spridzekli Centrālajā stacijā
Foto: LETA

Policija noķērusi vīrieti, kurš ceturtdien, ap plkst. 14.20 zvanīja glābšanas dienestam un ziņoja par bumbu, kas it kā esot ievietota Centrālajā stacijā.

Pēc zvana saņemšanas, lai veiktu ēkas pārbaudi, notika Centrālās stacijas ēkā un dzelzceļa stacijā esošo cilvēku evakuācija.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tādēļ vairāk nekā divas stundas nekursēja vilcieni un tika apturēts ēkā esošo veikalu un uzņēmumu darbs.

Ēkas pārbaudi veica Valsts policijas pretterorisma vienība Omega. Sprādzienbīstami priekšmeti ēkā netika atrasti. Policijā uzsākts kriminālprocess un nekavējoties sākti operatīvie pasākumi zvanītāja noskaidrošanai.

Jau neilgi pēc pulksten 16:00 turpat Centrālajā stacijā Rīgas reģiona Latgales iecirkņa darbinieki aizturēja zvanītāju – 1989. gadā dzimušu vīrieti.

Pēc aizturēšanas vīrietis nogādāts izolatorā. Kriminālprocess uzsākts par apzināti nepatiesu paziņojumu par sprāgstošas, indīgas, radioaktīvas vai bakterioloģiskas vielas vai materiālu vai spridzināmās ietaises ievietošanu vai novietošanu.

Par šo noziedzīgo nodarījumu zvanītājam draud īslaicīga brīvības atņemšana, piespiedu darbs vai naudas sods.

Policija brīdina, ka šādu viltus paziņojumu gadījumā ne SIM kartes izņemšana, ne telefona numura slēpšana neliedz policijas darbiniekiem operatīvo meklēšanas pasākumu gaitā noskaidrot un aizturēt personas, kuras veic viltus zvanus.

Par šādu noziedzīgu nodarījumu personām, kuras veic viltus zvanus, var draudēt reāla brīvības atņemšana.

Lasi vēl