Policijas iecirknī nonāk Supermens un kleitās ģērbti vecpuiši; VIDEO!

0 Komentāru
Policijas iecirknī nonāk Supermens un kleitās ģērbti vecpuiši; VIDEO!
Helgi Halldórsson / Flickr

Rīga joprojām ir visai iecienīts galamērķis angļu jauniešu vecpuišu ballītēm. Protams, šī izklaide tiek baudīta kopā ar alkoholu, un šāds kokteilis ir kā garantija, lai tiktos ar policijas darbiniekiem. Pēdējās dienās policistiem patiešām “bija, uz ko paskatīties” – iecirknī nonācis gan Supermens, gan izaicinošās kleitās ģērbti puiši.

Lai arī parasti mežonīgākās tūristu ballītes uzņem apgriezienus tikai pēc tumsas iestāšanas, pēdējā laikā patrulējošie kārtības sargi ar dažādiem neparastiem pilsētas viesiem sastapušies gaišā dienas laikā.

Proti, šoreiz likumsargi pamanījuši Supermena tērpā ģērbtu ballētāju. Vēlāk policijas iecirknī trūcīgi ģērbtais Supermens atklājis, ka šeit ieradies kopā ar draugiem, lai izbaudītu pēdējo ballīti kā neprecēts vīrs. Tā kā vīrietis nožēlojis izdarīto un solījies, turpmāk uzvesties pieklājīgi, viņam piemērots 200 eiro naudas sods, pēc kura nomaksāšanas viņš drīkstējis doties atpakaļ uz Vecpilsētu.

Foto

Taču ar to likumsargu darbi, no Rīgas ielām izķerot trūcīgi ģērbtus ballētājus, nebeidzās. Pēc dažām stundām policisti pamanīja divus vīriešus, kas, ģērbušies kleitās, stumdījās ar dibeniem. Abi kleitās ģērbtie vīrieši šīs izklaides laikā nekautrējās arī apkārtējiem izrādīt savu mantību, tādēļ tikšanās ar policistiem bijusi tikai likumsakarīga.

Šiem kungiem tikšanās ar policistiem izmaksājusi prāvu naudas summu – katram no pārkāpējiem par huligāniskajām izdarībām piemērots 250 eiro liels naudas sods.

Lūk, tā tikai pāris stundu laikā grādīgo dziru apreibinātie vecpuiši papildinājuši pilsētas budžetu par 700 eiro.

Video

0 Komentāru