Policijas dienesta suns palīdz notvert dzīvokļa apzadzēju

Komentāri

Vakar ap pulksten 5:00 no rīta Rīgas Latgales iecirkņa darbinieki saņēma informāciju, ka kādā dzīvoklī Matīsa ielā notikusi zādzība. Ierodoties notikuma vietā, policisti noskaidroja, ka zaglis bija uzlauzis dzīvokļa durvis un nozadzis vairākas mantas, tajā skaitā trīs velosipēdus, sporta inventāru, divus portatīvos datorus, mobilos telefonus un citas lietas.

Pēc neilga brīža policijas darbinieki saņēma informāciju, ka pie netālu esošās daudzdzīvokļu mājas sētas ir pieslieti velosipēdi, kā arī pagalmā redzēts aizdomīgs vīrietis, kurš nes dažādas mantas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Policistiem radās aizdomas, ka redzētais vīrietis varētu būt saistīts ar zādzību no dzīvokļa. Tādēļ, pārbaudot saņemto informāciju, policijas darbinieki devās uz norādīto vietu, tomēr neatrada ne pieslietos velosipēdus, nedz arī aizdomīgo vīrieti.

Notikuma vietā ieradās arī Valsts policijas kinologs ar suni. Dienesta suns policistus aizveda līdz kādas netālu esošas ēkas kāpņu telpai. Policijas darbinieki noskaidroja iespējamās vainīgās personas dzīvesvietu un pēc kāda laika aizturēja 1984. gadā dzimušu vīrieti.

Policisti viņa dzīvesvietā atrada teju visas no dzīvokļa nozagtās mantas. Likumsargi aizturēto vīrieti nogādāja iecirknī, kur noskaidroja, ka viņš jau iepriekš tiesāts par mantiskiem noziegumiem. Tuvākajā laikā tiks lemts arī par drošības līdzekļa piemērošanu. Šobrīd par zādzību no dzīvokļa ir uzsākts kriminālprocess.

Vīrietim par šādu noziegumu var piemērot brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem, īslaicīgu brīvības atņemšanu, piespiedu darbu vai naudas sodu, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl