Policijas dienesta suns palīdz notvert dzīvokļa apzadzēju

0 Komentāru
Policijas dienesta suns palīdz notvert dzīvokļa apzadzēju
FOTO: Valsts policija

Vakar ap pulksten 5:00 no rīta Rīgas Latgales iecirkņa darbinieki saņēma informāciju, ka kādā dzīvoklī Matīsa ielā notikusi zādzība. Ierodoties notikuma vietā, policisti noskaidroja, ka zaglis bija uzlauzis dzīvokļa durvis un nozadzis vairākas mantas, tajā skaitā trīs velosipēdus, sporta inventāru, divus portatīvos datorus, mobilos telefonus un citas lietas.

Pēc neilga brīža policijas darbinieki saņēma informāciju, ka pie netālu esošās daudzdzīvokļu mājas sētas ir pieslieti velosipēdi, kā arī pagalmā redzēts aizdomīgs vīrietis, kurš nes dažādas mantas.

Policistiem radās aizdomas, ka redzētais vīrietis varētu būt saistīts ar zādzību no dzīvokļa. Tādēļ, pārbaudot saņemto informāciju, policijas darbinieki devās uz norādīto vietu, tomēr neatrada ne pieslietos velosipēdus, nedz arī aizdomīgo vīrieti.

Notikuma vietā ieradās arī Valsts policijas kinologs ar suni. Dienesta suns policistus aizveda līdz kādas netālu esošas ēkas kāpņu telpai. Policijas darbinieki noskaidroja iespējamās vainīgās personas dzīvesvietu un pēc kāda laika aizturēja 1984. gadā dzimušu vīrieti.

Policisti viņa dzīvesvietā atrada teju visas no dzīvokļa nozagtās mantas. Likumsargi aizturēto vīrieti nogādāja iecirknī, kur noskaidroja, ka viņš jau iepriekš tiesāts par mantiskiem noziegumiem. Tuvākajā laikā tiks lemts arī par drošības līdzekļa piemērošanu. Šobrīd par zādzību no dzīvokļa ir uzsākts kriminālprocess.

Vīrietim par šādu noziegumu var piemērot brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem, īslaicīgu brīvības atņemšanu, piespiedu darbu vai naudas sodu, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas

0 Komentāru