Komentāri
Policijai šogad izdevies notvert 60 autovadītājus par kukuļdošanu
FOTO: LETA

Valsts policijas (VP) Zemgales reģiona pārvalde (ZRP) informē, ka strādājot pastiprināti kukuļdošanas apkarošanas jomā, Zemgales reģionā aizturēts autovadītājs, kurš mēģinājis piekukuļot policijas darbiniekus, šoreiz tas noticis Bauskā.

Vakar, 18.augustā Bauskā 1991.gadā dzimušais vīrietis vadīja transportlīdzekli bez transportlīdzekļa civiltiesiskās obligātās apdrošināšanas, lai izvairītos no soda, mēģināja policijas darbiniekiem iedot 30 eiro, pēc kā arī tika aizturēts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

VP Zemgales reģiona pārvaldes policisti šogad aizturējuši jau 60 autovadītājus par kukuļdošanu. No kopējā skaita Dobelē 15, Jelgavā 14, Bauskā 12, Jēkabpilī 9, Tukumā 7, Aizkrauklē 3.

Policisti turpina strādāt pastiprināti kukuļdošanas apkarošanas jomā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl