Komentāri
Policijai pie iereibuša vīrieša izdevies atrast 2,6 gramus heroīna
FOTO: LETA

Vakar ap pulksten 14:00 Rīgas Kurzemes iecirkņa darbinieki Iļģuciemā pamanīja kādu vīrieti, kurš izskatījās manāmi apreibis. Policijas darbinieki uzrunāja vīrieti, taču viņš nespēja adekvāti atbildēt, tādēļ radās aizdomas, ka viņš atrodas narkotisko vielu ietekmē.

1976. gadā dzimušais vīrietis tika nogādāts iecirknī, kur, pārbaudot viņa personīgās mantas, policisti atrada iepakojumu ar pulverveida vielu. Veicot atsavinātās vielas ekspertīzi, likumsargi noskaidroja, ka iepakojumos atrodas 2,6 grami heroīna. Melnajā tirgū šāds daudzums heroīna maksā aptuveni 390 eiro.

Aizturētais iepriekš bijis tiesāts par laupīšanu.

Par šo gadījumu sākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 253.panta 1.daļas par narkotisko un psihotropo vielu neatļautu glabāšanu bez nolūka tās realizēt. Par šādu noziegumu likumā paredzēts sods – brīvības atņemšana uz laiku līdz trim gadiem vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai naudas sods.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl