Policijai Ķīpsalā nav izdevies atrast pazudušo Vācijas studentu

Komentāri

Pēc ilgstošiem centieniem iekustināt policijas spēkus pazudušā vācu studenta Stefana Eneglbrehta meklēšanā, šodien no rīta beidzot Ķīpsalā bija vērojama rosība. Policijas kadeti vēlreiz devās pa brīvprātīgo meklētāju pēdām, ar domu, ka varbūt pirmajā meklēšanas reizē kaut kas palaists garām.

Šorīt Pārdaugavā pārdesmit policijas akadēmijas studentu krustu šķērsu izstaigāja Ķīpsalu, meklējot pazudušā vācu studenta Stefana Engelbrehta mirstīgās atliekas. Kā jau varēja prognozēt vienkārša pastaigāšanās pa ielām rezultātu nedos, kaut vai tāpēc, ka visu ūdeņiem ieskauto teritoriju pirms dažām dienām krustu šķērsu jau izķemmējuši brīvprātīgie.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ķīpsalā students tiek meklēts tāpēc, ka signāls no viņa mobilā telefona ar Latvijas numuru pēdējo reizi fiksēts četros naktī tieši Zundas kanāla tuvumā. Turpat blakus – Rīgas tehniskās universitātes telpās bijusi arī ballīte.

Beidzot policija oficiāli atklājusi vietu, kur meklējams pazudušais students, kaut gan neoficiāli tas bija zināms jau pirms divām nedēļām. Baumas par to, ka Stefans bijis Vecrīgā iespējams paklīdušas tāpēc, ka viņš varbūt grasījies vakara gaitā turp doties un par to stāstījis citiem.

Tagad mēs varam aicināt cilvēkus neriskēt un pašiem nekāpt uz ledus, bet gan palīdzēt meklēt vai atdot policijai Stefana mantas – mobilo telefonu, vai dokumentus, ja nu gadījies, ka tie puisim izkrituši kaut kur krastā un kāds tos pacēlis. Stefana mājās Āgenskalnā neko tādu atrast nav izdevies.

Šodien policisti bija nolēmuši izbraukt pa Daugavas akvatoriju ar kuteri, jo varbūt Stefans apmaldījies un iekritis upes akvatorijā nevis Zunda kanālā. Arī šie meklējumi nav devuši rezultātu.

Lasi vēl