Komentāri
Policijai izdodas atsavināt ievērojamu daudzumu nelegālā alkohola un cigarešu
Foto: Valsts policija

Policisti Mīlgrāvī atsavina 30 000 kontrabandas cigarešu, bet Salaspilī – nelegālo alkoholu.

Rīgas Ziemeļu iecirkņa policisti bija saņēmuši informāciju par personām, kuras, iespējams, nodarbojas ar nelegālo cigarešu tirdzniecību. Veicot operatīvos pasākumus, vakar no rīta Ziemeļu iecirkņa policisti sadarbībā ar Ceļu policiju Mīlgrāvja ielā apturēja aizdomās turamo personu automašīnu Opel. Tajā tika atrasti 30 tūkstoši kontrabandas cigarešu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Policisti aizturēja 1960., 1969., 1979., 1988. un 1995. gadā dzimušus vīriešus, kuri nogādāti izolatorā. Pret aizturētajiem ir uzsākts kriminālprocess par tabakas izstrādājumu nelikumīgu uzglabāšanu, pārvadāšanu vai realizāciju, ja tā izdarīta ievērojamā apmērā.

Savukārt Salaspils iecirkņa policisti bija saņēmuši informāciju par personu, kura, iespējams, ražo un tirgo nelegālo alkoholu. Pēc saņemtās informācijas tika uzsākta administratīvā lietvedība un tās ietvaros veikta administratīvā apskate, kuras laikā Salaspilī, Miera ielā tika atrasts un atsavināts kandžas aparāts, aptuveni 41 litrs nelegālā alkohola un 60 nelegālās cigaretes.

Pret 1960. gadā dzimušo vīrieti ir uzsākta administratīvā lietvedība par nelikumīgu alkoholisko dzērienu izgatavošanu, glabāšanu vai pārvietošanu, kā arī par akcizēto preču aprites noteikumu pārkāpšanu.

Lasi vēl