Policijai izdevies notvert rūdītus degvielas un automašīnu zagļus

Komentāri
Policijai izdevies notvert rūdītus degvielas un automašīnu zagļus
FOTO: Valsts policija

Policija Ludzā atklājusi kārtējo zādzību sēriju. Aizdomās par šiem noziegumiem noskaidroti un aizturēti divi vīrieši, kuriem jau agrāk bija nopietnas problēmas saistībā ar likuma pārkāpšanu.

Pirms vairāk nekā nedēļas Ludzas policijas iecirknī vērsās kāds Ciblas novada iedzīvotājs ar iesniegumu par degvielas zādzību no viņam piederošās automašīnas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Par šo zādzības faktu tika uzsākts kriminālprocess. Dažas dienas vēlāk tika saņemts vēl viens analoģisks iesniegums, proti, par degvielas zādzību no automašīnas.

Jau nākamajā dienā, 15. decembrī, ar iesniegumu par automašīnas VW zādzību policijā vērsās kāds Ludzas pilsētas iedzīvotājs, saistībā ar ko tika uzsākts vēl viens kriminālprocess.

Veicām visu trīs uzsākto kriminālprocesu izmeklēšanu, pārbaudot aizdomās turamo loku un veicot pasākumus ļaundaru noskaidrošanā. Pēc dažām dienām mums izdevās noskaidrot gan iespējamos noziedzniekus, gan atrast zagto automašīnu VW, kas bija pamesta netālu no pilsētas.

Aizturēto personības nav svešas – 1989. un 1998. gadā dzimušie vīrieši jau agrāk vairākas reizes nonākuši pretrunā ar likumu saistībā ar zādzībām, savukārt jaunākais vīrietis arī par transportlīdzekļu zādzībām.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl