Policijai izdevies notvert rūdītus degvielas un automašīnu zagļus

Pievienot komentāru
Policijai izdevies notvert rūdītus degvielas un automašīnu zagļus
FOTO: Valsts policija

Policija Ludzā atklājusi kārtējo zādzību sēriju. Aizdomās par šiem noziegumiem noskaidroti un aizturēti divi vīrieši, kuriem jau agrāk bija nopietnas problēmas saistībā ar likuma pārkāpšanu.

Pirms vairāk nekā nedēļas Ludzas policijas iecirknī vērsās kāds Ciblas novada iedzīvotājs ar iesniegumu par degvielas zādzību no viņam piederošās automašīnas.

Par šo zādzības faktu tika uzsākts kriminālprocess. Dažas dienas vēlāk tika saņemts vēl viens analoģisks iesniegums, proti, par degvielas zādzību no automašīnas.

Jau nākamajā dienā, 15. decembrī, ar iesniegumu par automašīnas VW zādzību policijā vērsās kāds Ludzas pilsētas iedzīvotājs, saistībā ar ko tika uzsākts vēl viens kriminālprocess.

Veicām visu trīs uzsākto kriminālprocesu izmeklēšanu, pārbaudot aizdomās turamo loku un veicot pasākumus ļaundaru noskaidrošanā. Pēc dažām dienām mums izdevās noskaidrot gan iespējamos noziedzniekus, gan atrast zagto automašīnu VW, kas bija pamesta netālu no pilsētas.

Aizturēto personības nav svešas – 1989. un 1998. gadā dzimušie vīrieši jau agrāk vairākas reizes nonākuši pretrunā ar likumu saistībā ar zādzībām, savukārt jaunākais vīrietis arī par transportlīdzekļu zādzībām.