Komentāri
Policijai izdevies aizturēt rūdītu krāpnieku, kurš sirmgalvei nolaupījis 5000 eiro
FOTO: Valsts policija

Šā gada 17. aprīlī Brasas iecirknī bija vērsusies kāda sirmgalve, kura pastāstījusi, ka tikusi aplaupīta. Policisti noskaidroja, ka īsi pirms laupīšanas sirmgalve bankā bija izņēmusi 5000 eiro, kurus ielikusi somiņā. Pēcāk viņai, iespējams, sekojis kāds vīrietis, kurš, izmantojot pārsteiguma momentu, uzbrucis un izrāvis no rokām somiņu. Policisti uzsāka kriminālprocesu. Izmeklēšanas laikā tika noskaidrots, ka iespējamais laupītājs ir kāds 1973. gadā dzimis vīrietis.

Pagājušajā ceturtdienā, 2. jūlijā, Lielajos kapos tika pamanīts aizdomīgs vīrietis, kurš vairākiem garāmgājējiem kaut ko jautājis. Tajā pašā laikā pie pašvaldības policistiem pienākusi kāda persona un informējusi, ka aizdomīgais vīrietis lūdz citiem samainīt 500 eiro banknoti mazākās naudas vienībās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Personas pārbaudes laikā policisti noskaidroja, ka aizdomīgais vīrietis atrodas policijas meklēšana par 17. aprīlī pastrādāto laupīšanu. Vīrietis tika aizturēts.

Pret aizturēto vīrieti, kurš jau agrāk bija tiesāts par noziegumiem, kas saistīti ar krāpnieciskām darbībām un zādzībām, ir uzsākts kriminālprocess par laupīšanu.

Taču Rīgas reģiona pārvaldes Brasas iecirkņa policistiem ir aizdomas, ka šis vīrietis varētu būt pastrādājis vēl citus noziegumus. Tādēļ likumsargi lūdz atsaukties ikvienu, kurš ir cietis no attēlā redzamā vīrieša pretlikumīgajām darbībām, zvanot pa tālruņa numuru: 67030658, 67030634 vai 110 vai vēršoties tuvākajā policijas iecirknī.

FOTO: Valsts policija

FOTO: Valsts policija

Atgādinām, ka šāda veida noziegumi pārsvarā tiek pastrādāti pret vecāka gadagājuma cilvēkiem. Laupītājs savu upuri noskata naudas izņemšanas brīdī pie bankomāta vai bankas, tad viņu izseko un, nogaidot īsto brīdi, negaidīti uzbrūk un aplaupa.

Aicinām iedzīvotājus uzmanīties no šāda veida noziedzniekiem, brīdināt par to savus vecākus un vecvecākus, kā arī informēt par pastāvošajiem riskiem, izņemot lielas naudas summas no bankomātiem un bankām.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl