Komentāri
Policijai izdevies aizturēt rūdītu krāpnieku, kurš sirmgalvei nolaupījis 5000 eiro
FOTO: Valsts policija

Šā gada 17. aprīlī Brasas iecirknī bija vērsusies kāda sirmgalve, kura pastāstījusi, ka tikusi aplaupīta. Policisti noskaidroja, ka īsi pirms laupīšanas sirmgalve bankā bija izņēmusi 5000 eiro, kurus ielikusi somiņā. Pēcāk viņai, iespējams, sekojis kāds vīrietis, kurš, izmantojot pārsteiguma momentu, uzbrucis un izrāvis no rokām somiņu. Policisti uzsāka kriminālprocesu. Izmeklēšanas laikā tika noskaidrots, ka iespējamais laupītājs ir kāds 1973. gadā dzimis vīrietis.

Pagājušajā ceturtdienā, 2. jūlijā, Lielajos kapos tika pamanīts aizdomīgs vīrietis, kurš vairākiem garāmgājējiem kaut ko jautājis. Tajā pašā laikā pie pašvaldības policistiem pienākusi kāda persona un informējusi, ka aizdomīgais vīrietis lūdz citiem samainīt 500 eiro banknoti mazākās naudas vienībās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Personas pārbaudes laikā policisti noskaidroja, ka aizdomīgais vīrietis atrodas policijas meklēšana par 17. aprīlī pastrādāto laupīšanu. Vīrietis tika aizturēts.

Pret aizturēto vīrieti, kurš jau agrāk bija tiesāts par noziegumiem, kas saistīti ar krāpnieciskām darbībām un zādzībām, ir uzsākts kriminālprocess par laupīšanu.

Taču Rīgas reģiona pārvaldes Brasas iecirkņa policistiem ir aizdomas, ka šis vīrietis varētu būt pastrādājis vēl citus noziegumus. Tādēļ likumsargi lūdz atsaukties ikvienu, kurš ir cietis no attēlā redzamā vīrieša pretlikumīgajām darbībām, zvanot pa tālruņa numuru: 67030658, 67030634 vai 110 vai vēršoties tuvākajā policijas iecirknī.

FOTO: Valsts policija

FOTO: Valsts policija

Atgādinām, ka šāda veida noziegumi pārsvarā tiek pastrādāti pret vecāka gadagājuma cilvēkiem. Laupītājs savu upuri noskata naudas izņemšanas brīdī pie bankomāta vai bankas, tad viņu izseko un, nogaidot īsto brīdi, negaidīti uzbrūk un aplaupa.

Aicinām iedzīvotājus uzmanīties no šāda veida noziedzniekiem, brīdināt par to savus vecākus un vecvecākus, kā arī informēt par pastāvošajiem riskiem, izņemot lielas naudas summas no bankomātiem un bankām.

Lasi vēl