Komentāri
Policijai gadās pamatīgs “ķēriens” – atsavināts 31 000 nelegālo cigarešu
Foto: F64

Iļģuciemā un Zasulaukā likumsargi atsavinājuši ievērojamu daudzumu nelegālo cigarešu, kā arī alkoholu, informē Valsts policija.

Rīgas Zemgales iecirkņa policisti bija saņēmuši informāciju par vīrieti, kurš, iespējams, tirgo nelegālās akcizētās preces. Pārbaudot saņemto informāciju, iecirkņa kriminālpolicisti kopā ar Speciālo uzdevumu bataljonu vakar Zasulaukā, Ķemeru ielā, konstatēja tirdzniecības vietu, kurā tiek pārdotas nelegālās akcizētās preces. Kopumā kratīšanas laikā policisti atrada un atsavināja 31 280 nelegālās cigaretes ar dažādu valstu akcīzes markām, kā arī 38 litrus nelegālā alkohola.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pret aizturēto – 1963. gadā dzimušo vīrieti – saistībā ar nelikumīgo akcizēto preču tirdzniecību šobrīd uzsākts kriminālprocess.

Tāpat arī Rīgas Kurzemes iecirkņa policisti bija saņēmuši iedzīvotāju informāciju par kādu vietu Iļģuciemā, kur tiek tirgots nelegālais alkohols. Vakar iecirkņa policisti kopā ar Speciālo uzdevumu bataljonu veica saņemtās informācijas pārbaudi un minētajā tirdzniecības vietā Iļģuciemā, Cementa ielā, atsavināja sešus litrus nelegālā alkohola. Notikuma vietā tika aizturēts 1958. gadā dzimis vīrietis, kurš nogādāts īslaicīgās aizturēšanas izolatorā.

Arī pret viņu ir uzsākts kriminālprocess par nelegālā alkohola tirdzniecību. Par šādu noziegumu likumā ir paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz vienam gadam, īslaicīga brīvības atņemšana, piespiedu darbs vai naudas sods.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl