Policijai gadās pamatīgs “ķēriens” – atsavināts 31 000 nelegālo cigarešu

Komentāri
Policijai gadās pamatīgs “ķēriens” – atsavināts 31 000 nelegālo cigarešu
Foto: F64

Iļģuciemā un Zasulaukā likumsargi atsavinājuši ievērojamu daudzumu nelegālo cigarešu, kā arī alkoholu, informē Valsts policija.

Rīgas Zemgales iecirkņa policisti bija saņēmuši informāciju par vīrieti, kurš, iespējams, tirgo nelegālās akcizētās preces. Pārbaudot saņemto informāciju, iecirkņa kriminālpolicisti kopā ar Speciālo uzdevumu bataljonu vakar Zasulaukā, Ķemeru ielā, konstatēja tirdzniecības vietu, kurā tiek pārdotas nelegālās akcizētās preces. Kopumā kratīšanas laikā policisti atrada un atsavināja 31 280 nelegālās cigaretes ar dažādu valstu akcīzes markām, kā arī 38 litrus nelegālā alkohola.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pret aizturēto – 1963. gadā dzimušo vīrieti – saistībā ar nelikumīgo akcizēto preču tirdzniecību šobrīd uzsākts kriminālprocess.

Tāpat arī Rīgas Kurzemes iecirkņa policisti bija saņēmuši iedzīvotāju informāciju par kādu vietu Iļģuciemā, kur tiek tirgots nelegālais alkohols. Vakar iecirkņa policisti kopā ar Speciālo uzdevumu bataljonu veica saņemtās informācijas pārbaudi un minētajā tirdzniecības vietā Iļģuciemā, Cementa ielā, atsavināja sešus litrus nelegālā alkohola. Notikuma vietā tika aizturēts 1958. gadā dzimis vīrietis, kurš nogādāts īslaicīgās aizturēšanas izolatorā.

Arī pret viņu ir uzsākts kriminālprocess par nelegālā alkohola tirdzniecību. Par šādu noziegumu likumā ir paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz vienam gadam, īslaicīga brīvības atņemšana, piespiedu darbs vai naudas sods.

Lasi vēl