Komentāri

Otrdien ap pulksten 13.00 policija saņēmusi izsaukumu uz kādu sporta klubu Skolas ielā. Ziņotājs informēja, ka sporta klubā notikusi zādzība. Darba dienas pēcpusdienā, nelielajā fitnesa klubā notikušas nodarbības. Vien vietā, kur vajadzētu būt administratorei, šajā dienā neviena nebija, jo darbiniece negaidīti sasirgusi. 

Nodarbības vadījusi pati fitnesa kluba direktore Larisa. Viņa stāsta, ka brīdī, kad pamanījusi aizdomīgo vīrieti pārtraukusi nodarbību un steigusies noskaidrot, ko kungs vēlas. Taču uz jautājumu, ko viņš šeit dara, tā arī nesaņēma atbildi. Puisis ko paķēris un meties prom.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Par laimi, ēkas sargs sadzirdējis saucienus no pagrabstāva, un pamanot bēgošo vīrieti steidzies viņam pakaļ. Jau uz ielas, garnadzis panākts un atvests atpakaļ. Tad arī atklājies, ka puiša kabatā ieslīdējuši divi mobilie telefoni, kurus viņš paņēmis no administratores galda.

Pēc tam, kad notikuma vietā ieradušies policisti, ļaundaris nodots viņu rokās, bet darbinieki devušies uz iecirkni, lai uzrakstītu iesniegumu par zādzību. Kā izrādās, apsarga notvertais puisis, nav viss kāds izsalkuma vai izmisuma vadīts grūtdienis, bet gan pieredzējis noziedznieks.

Kluba direktore atzīst, ka šoreiz lielākā pateicība tik tiešām jāsaka, pirmajā stāvā sēdošajam apsargam, jo bez viņa palīdzības, maz ticams, ka ļaundaris kādreiz tiktu notverts.

Ceturtdienas pēcpusdienā tiesa lēmusi, ka 22 gadus vecajam vīrietim līdz izmeklēšanas beigām nāksies pasēdēt aiz restēm. Tas nozīmē, ka jau pavisam drīz, puisis vienpadsmito reizi savā dzīvē sēdīsies uz apsūdzēto sola. Arī par šo zādzību, likums paredz bargu sodu un visticamāk, tuvākajā laikā, brīvībā viņu neredzēt.

Lasi vēl