Policija vienā vakarā divas reizes soda vienu un to pašu velorikšas vadītāju

Komentāri

Nakts patruļas laikā Ziemeļu pārvaldes pašvaldības policistu uzmanību piesaistīja kāds iepriekš neredzēts skats. Pa tukšajām ielām lēnām pārvietojies trīsriteņu braucamrīks, kuru šajā rajonā nekad iepriekš nav gadījies redzēt.

Tā kā šis braucamrīks uzskatāms par velosipēdu, bet pie tā stūres aizliegts sēsties reibumā, uz notikuma vietu izsaukti kolēģi no ceļu policijas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viņu alkometra rādījums liecinājis, ka pedāļu minējs pie stūres sēdies gandrīz 1,5 promiļu reibumā, tādēļ pašvaldības policisti aizturēto nodevuši Valsts policijas darbinieku rīcībā, bet paši devušies tālāk patruļā.

Arī šajā gadījumā, neņemot vērā to, ka 23 gadus vecais puisis jau bija saņēmis sodu par velosipēda vadīšanu reibumā, viņam nācās vēlreiz sastapties ar tiem pašiem ceļu policistiem, kuri vēl tik tikko viņam izrakstīja protokolu par šādu pašu pārkāpumu.

Šajā vakarā velobraucējs nopelnījis arī administratīvo lietu, jo pēc otrā pārkāpuma fiksēšanas Ziemeļu pārvaldē uzsākta lieta par velorikšas vadītāja pārkāpumiem, izbraucot ārpus tam norādītā maršruta vecpilsētā.

Tas vairākus simtus lielo naudas sodu, kas nopelnīts alkohola reibumā, papildinās ar vēl vismaz tikpat lielu sodu par otru šajā vakarā izdarīto pārkāpumu.

Lasi vēl