Komentāri

Nakts patruļas laikā Ziemeļu pārvaldes pašvaldības policistu uzmanību piesaistīja kāds iepriekš neredzēts skats. Pa tukšajām ielām lēnām pārvietojies trīsriteņu braucamrīks, kuru šajā rajonā nekad iepriekš nav gadījies redzēt.

Tā kā šis braucamrīks uzskatāms par velosipēdu, bet pie tā stūres aizliegts sēsties reibumā, uz notikuma vietu izsaukti kolēģi no ceļu policijas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viņu alkometra rādījums liecinājis, ka pedāļu minējs pie stūres sēdies gandrīz 1,5 promiļu reibumā, tādēļ pašvaldības policisti aizturēto nodevuši Valsts policijas darbinieku rīcībā, bet paši devušies tālāk patruļā.

Arī šajā gadījumā, neņemot vērā to, ka 23 gadus vecais puisis jau bija saņēmis sodu par velosipēda vadīšanu reibumā, viņam nācās vēlreiz sastapties ar tiem pašiem ceļu policistiem, kuri vēl tik tikko viņam izrakstīja protokolu par šādu pašu pārkāpumu.

Šajā vakarā velobraucējs nopelnījis arī administratīvo lietu, jo pēc otrā pārkāpuma fiksēšanas Ziemeļu pārvaldē uzsākta lieta par velorikšas vadītāja pārkāpumiem, izbraucot ārpus tam norādītā maršruta vecpilsētā.

Tas vairākus simtus lielo naudas sodu, kas nopelnīts alkohola reibumā, papildinās ar vēl vismaz tikpat lielu sodu par otru šajā vakarā izdarīto pārkāpumu.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl