Policija vecā angārā uziet teju divus miljonus nelegālo cigarešu

0 Komentāru
Policija vecā angārā uziet teju divus miljonus nelegālo cigarešu
FOTO: LETA

Šonedēļ Daugavpils novadā, īstenojot operatīvos pret akcīzes preču nelikumīgu apriti vērstos pasākumus, policijas darbinieki uzgājuši nelikumīgo cigarešu glabātuvi un izņēmuši gandrīz divus miljonus cigarešu.

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja Prevencijas nodaļas inspektore Anastasija Laizāne norāda, ka 26.janvārī Daugavpils novada Naujenes pagastā policijas darbinieki noskaidroja iespējamo nelikumīgo cigarešu glabātuvi, kas bija ierīkota veco angāru telpās.

Veicot sankcionētu kratīšanu aizdomīgajā vietā, policistu aizdomas apstiprinājās, kopumā tika izņemts 1 894 000 nelikumīgo cigarešu. Turpat uz vietas tika aizturēti arī divi 1983. un 1959.gadā dzimuši vīrieši, kuri atzīti par aizdomās turamajiem.

Par tabakas izstrādājumu nelikumīgu uzglabāšanu, pārvietošanu vai realizāciju, ja to izdarījusi organizēta grupa vai tas izdarīts lielā apmērā, vainīgajām personām paredzēts sods ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas un ar policijas kontroli uz laiku līdz trim gadiem vai bez tās.

0 Komentāru