Komentāri
Policija vecā angārā uziet teju divus miljonus nelegālo cigarešu
FOTO: LETA

Šonedēļ Daugavpils novadā, īstenojot operatīvos pret akcīzes preču nelikumīgu apriti vērstos pasākumus, policijas darbinieki uzgājuši nelikumīgo cigarešu glabātuvi un izņēmuši gandrīz divus miljonus cigarešu.

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja Prevencijas nodaļas inspektore Anastasija Laizāne norāda, ka 26.janvārī Daugavpils novada Naujenes pagastā policijas darbinieki noskaidroja iespējamo nelikumīgo cigarešu glabātuvi, kas bija ierīkota veco angāru telpās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Veicot sankcionētu kratīšanu aizdomīgajā vietā, policistu aizdomas apstiprinājās, kopumā tika izņemts 1 894 000 nelikumīgo cigarešu. Turpat uz vietas tika aizturēti arī divi 1983. un 1959.gadā dzimuši vīrieši, kuri atzīti par aizdomās turamajiem.

Par tabakas izstrādājumu nelikumīgu uzglabāšanu, pārvietošanu vai realizāciju, ja to izdarījusi organizēta grupa vai tas izdarīts lielā apmērā, vainīgajām personām paredzēts sods ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas un ar policijas kontroli uz laiku līdz trim gadiem vai bez tās.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl