Komentāri

Valsts policijai izdevies aizturēt trīs vīriešus aizdomās par šaujamieroču uzpirkšanu, remontēšanu un tālāku pārdošanu melnajā tirgū. No viņiem atsavināti arī ievērojami nelegālo ieroču krājumi. Visi vīrieši ir pensijas gados, viens no tiem ir bijušais militārists, bet divi pārējie – juvelieri. Visticamāk, ieroči tālāk pārdoti turīgām personām, jo juvelieri uz pistolēm veikuši individuālos gravējumus, kā arī tos izgreznojuši.

Kratīšanu laikā Ropažos, Bolderājā un Ķengaragā, policija uzgāja vairākus kaujas ieročus un munīciju. Iesaistot speciālo uzdevumu vienību Alfa, likumsargiem izdevās aizturēt trīs vīriešus, kas ieročus uzpirkuši, renovējuši un tirgojuši tālāk. Pensijas vecuma vīrieši – viens dzimis 1941. gadā, divi 1951. gadā –  darbojušies kopā jau ilgi. Viens no tiem padomju laikā bijis militārists, bet abi pārējie – juvelieri, kas ieročus izgreznojuši.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pie viņiem atrastas astoņas bises, mazkalibra karabīne ar optisko tēmēkli, revolveri, pistoles, medību šautenes, kā arī granāta un pieci tās detonatori. Kopumā 17 nelegālie un 19 – legālie ieroči. Pēdējos gados šis ir viens lielākajiem ieroču izņemšanas gadījumiem Latvijā. Policija izmeklē, kam un cik lielā apjomā noziedzīgais grupējums pārdevis ieročus. Spriežot pēc tā, ka afērā iesaistīti juvelieri, pircēji varētu būt no turīgo iedzīvotāju vidus.

Piemēram, Makarova ieroča vidējā cena veikalos ir 125 eiro, bet šāda pistole melnajā tirgū maksā vismaz 750 eiro. Policija pieļauj, ka šie ieroči izmantoti citu noziegumu pastrādāšanā, bet aizturētajiem vīriešiem draud trīs gadu cietumsods.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl