Komentāri

Stāsts par pāris autobraucējiem, kuri pieņēmuši vieglprātīgus lēmumus, kas tagad viņiem dārgi maksās…

Pagājušajās brīvdienās Reģionālās pašvaldības policijas darbinieki saņēmuši ceļu policistu lūgumu pēc palīdzības. Pa Siguldas šoseju, netālu no Gaujas stūrējot, kāds, visticamāk, apreibis autobraucējs, kura nesakarīgā ”peldēšana” no joslas uz joslu apdraudot apkārtējos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Saprotot, ka apkārtējo aizdomas varētu būt patiesas, likumsargi aicinājuši autovadītāju nekavējoties apstāties ceļmalā. Tiklīdz vīriem izdevies aci pret aci sastapties ar autobraucēju, kļuvis skaidrs, ka vīrietis ir pamatīgā alkohola reibumā. To apliecinājuši arī alkometra rādījumi, kas krietni vien pārsnieguši divarpus promiles.

Grādīgās dziras apreibinātajam autobraucējam pēc šā pavērsiena nācies šķiries gan no apvidus auto, gan pārvietojamā mitekļa, kas ar diviem auto evakuatoriem tālāk nogādāti policijas stāvlaukumā. Lai tos izpirktu, vīrietim, kurš nu uz vairākiem gadiem zaudējis tiesības vadīt auto, nāksies apmaksāt ievērojamo naudas sodu, kā arī kādu brītiņu būs jāpavada aiz restēm.

Kad pārsimts metrus tālāk izdevies apturēt šo aizdomīgā manevra autoru, policistu aizdomas apstiprinājušās. “VW” vadītājs pie stūres sēdies, par spīti tam, ka viņam nemaz nav tiesības vadīt vieglos automobiļus. Arī šim autobraucējam vakars beidzies ar tikšanos ar Ceļu policiju.

Foto

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl