Komentāri

Stāsts par pāris autobraucējiem, kuri pieņēmuši vieglprātīgus lēmumus, kas tagad viņiem dārgi maksās…

Pagājušajās brīvdienās Reģionālās pašvaldības policijas darbinieki saņēmuši ceļu policistu lūgumu pēc palīdzības. Pa Siguldas šoseju, netālu no Gaujas stūrējot, kāds, visticamāk, apreibis autobraucējs, kura nesakarīgā ”peldēšana” no joslas uz joslu apdraudot apkārtējos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Saprotot, ka apkārtējo aizdomas varētu būt patiesas, likumsargi aicinājuši autovadītāju nekavējoties apstāties ceļmalā. Tiklīdz vīriem izdevies aci pret aci sastapties ar autobraucēju, kļuvis skaidrs, ka vīrietis ir pamatīgā alkohola reibumā. To apliecinājuši arī alkometra rādījumi, kas krietni vien pārsnieguši divarpus promiles.

Grādīgās dziras apreibinātajam autobraucējam pēc šā pavērsiena nācies šķiries gan no apvidus auto, gan pārvietojamā mitekļa, kas ar diviem auto evakuatoriem tālāk nogādāti policijas stāvlaukumā. Lai tos izpirktu, vīrietim, kurš nu uz vairākiem gadiem zaudējis tiesības vadīt auto, nāksies apmaksāt ievērojamo naudas sodu, kā arī kādu brītiņu būs jāpavada aiz restēm.

Kad pārsimts metrus tālāk izdevies apturēt šo aizdomīgā manevra autoru, policistu aizdomas apstiprinājušās. “VW” vadītājs pie stūres sēdies, par spīti tam, ka viņam nemaz nav tiesības vadīt vieglos automobiļus. Arī šim autobraucējam vakars beidzies ar tikšanos ar Ceļu policiju.

Foto

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl