Policija un jaunieši sarīko reidu, lai pārbaudītu alkohola tirgošanu nepilngadīgajiem. Rezultāti nav iepriecinoši…

Komentāri
Policija un jaunieši sarīko reidu, lai pārbaudītu alkohola tirgošanu nepilngadīgajiem. Rezultāti nav iepriecinoši…
Foto: LETA

Lai personām, kuras jaunākas par 18 gadiem, nebūtu brīvi pieejami alkoholiskie dzērieni vai tabakas izstrādājumi, Rīgas pašvaldības policijas Bērnu likumpārkāpumu profilakses nodaļas policisti kopā ar Slimību profilakses un kontroles centra darbiniekiem 17. septembrī atkārtoti veica kontrolpirkumus, iesaistot nepilngadīgu personu.

Rezultāti tirdzniecības vietās neiepriecina, jo kontrolpirkumu laikā alkoholiskie dzērieni nepilngadīgajai personai tika pārdoti abos pārbaudītajos veikalos. Vienā gadījumā par pārdevējas izdarīto pārkāpumu notikuma vietā izrakstīts administratīvā pārkāpuma protokols par alkoholisko dzērienu un tabakas izstrādājumu pārdošanu nepilngadīgajam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Otrā veikalā uzsākta administratīvā pārkāpuma lietvedība, tāpēc ka notikuma vietā nebija iespējams noskaidrot minētās personas darba attiecību statusu. Abos gadījumos uzsākta administratīvā pārkāpuma lietvedība, lai izvērtētu juridiskās personas atbildību.

Nepilngadīgā persona uzrunāja 22 cilvēkus ar lūgumu iegādāties alkoholisko dzērienu. Divas personas lūgumu izpildīja, proti, iegādājās un nodeva alkoholisko dzērienu nepilngadīgajam. Par to notikuma vietā izrakstīts administratīvā pārkāpuma protokols par alkoholisko dzērienu nodošanu nepilngadīgā rīcībā tā, ka šīs vielas kļuvušas nepilngadīgajam brīvi pieejamas lietošanai.

Pašvaldības policija atkārtoti lūdz iedzīvotājus pasargāt nepilngadīgos no tabakas un alkohola lietošanas, kā arī nebūt izpalīdzīgiem alkohola iegādē. Tikai kopīgiem spēkiem panāksim, ka mums augs veselīga jaunatne.

Lasi vēl