Komentāri
Policija un jaunieši sarīko reidu, lai pārbaudītu alkohola tirgošanu nepilngadīgajiem. Rezultāti nav iepriecinoši…
Foto: LETA

Lai personām, kuras jaunākas par 18 gadiem, nebūtu brīvi pieejami alkoholiskie dzērieni vai tabakas izstrādājumi, Rīgas pašvaldības policijas Bērnu likumpārkāpumu profilakses nodaļas policisti kopā ar Slimību profilakses un kontroles centra darbiniekiem 17. septembrī atkārtoti veica kontrolpirkumus, iesaistot nepilngadīgu personu.

Rezultāti tirdzniecības vietās neiepriecina, jo kontrolpirkumu laikā alkoholiskie dzērieni nepilngadīgajai personai tika pārdoti abos pārbaudītajos veikalos. Vienā gadījumā par pārdevējas izdarīto pārkāpumu notikuma vietā izrakstīts administratīvā pārkāpuma protokols par alkoholisko dzērienu un tabakas izstrādājumu pārdošanu nepilngadīgajam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Otrā veikalā uzsākta administratīvā pārkāpuma lietvedība, tāpēc ka notikuma vietā nebija iespējams noskaidrot minētās personas darba attiecību statusu. Abos gadījumos uzsākta administratīvā pārkāpuma lietvedība, lai izvērtētu juridiskās personas atbildību.

Nepilngadīgā persona uzrunāja 22 cilvēkus ar lūgumu iegādāties alkoholisko dzērienu. Divas personas lūgumu izpildīja, proti, iegādājās un nodeva alkoholisko dzērienu nepilngadīgajam. Par to notikuma vietā izrakstīts administratīvā pārkāpuma protokols par alkoholisko dzērienu nodošanu nepilngadīgā rīcībā tā, ka šīs vielas kļuvušas nepilngadīgajam brīvi pieejamas lietošanai.

Pašvaldības policija atkārtoti lūdz iedzīvotājus pasargāt nepilngadīgos no tabakas un alkohola lietošanas, kā arī nebūt izpalīdzīgiem alkohola iegādē. Tikai kopīgiem spēkiem panāksim, ka mums augs veselīga jaunatne.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl