Policija pieļauj, ka pazudušais Vācijas students ielūzis ledū

Komentāri
Policija pieļauj, ka pazudušais Vācijas students ielūzis ledū
FOTO: Valsts policija

Valsts policijas Kriminālpolicija turpina aktīvu pazudušā studenta Stefana Engelbrehta meklēšanu. Šobrīd iegūtā informācija neliecina, ka būtu noticis noziegums. Policijas rīcībā esošā informācija liecina, ka ar jaunieti varētu būt noticis nelaimes gadījums, viena no versijām, ka viņš varētu būt ielūzis ledū. Policija aicina iedzīvotājus būt atsaucīgiem un ziņot, ja zina vai ir kāda informācija par jaunieša atrašanās vietu.

Valsts policijas Kriminālpolicijas darbinieki turpina aktīvu pazudušā studenta no Vācijas meklēšanu. Veicot aktīvus operatīvās meklēšanas pasākumus, policija ir noskaidrojusi, ka Stefans Engelbrehts pēdējo reizi ir redzēts 24.janvārī ap pulksten 2:00 naktī Āzenes ielā, Ķīpsalā. Tomēr policijas rīcībā esošā informācija liecina, ka jaunietis Ķīpsalā atradies arī ap pulksten 4:00 naktī. Šobrīd policijas rīcībā esošā informācija neliecina, ka būtu noticis noziegums. Iespējams ar jaunieti varētu būt noticis nelaimes gadījums, policija kā vienu no versijām izvirza, ka viņš varētu būt ielūzis ledū.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Īstenojot aktīvus pazudušā jaunieša meklēšanas pasākumus un sadarbojoties ar dažādām iestādēm Ķīpsalā un Rīgas pašvaldību, policija ir ieguvusi un pārbaudījusi dažādus video novērošanas kameru ierakstus. Sadarbojoties arī ar bezvēsts pazudušo cilvēku meklēšanas organizāciju, policijas darbinieki veikuši teritorijas apskati. Tāpat aptaujāti arī desmitiem studentu un regulāri tiek sekots līdzi arī Stefana mobilā telefona un sociālo tīklu aktivitātēm, tomēr kopš liktenīgās nakts nekādas aktivitātes nav manītas.

Par Stefana pazušanu policijai tika paziņots 29.janvārī, kad viņš ilgāku laiku nebija ieradies uz mācībām un viņu nebija iespējams sazvanīt.

Lai iegūtu pēc iespējas vairāk informācijas par pazudušā jaunieša gaitām naktī no 23.janvāra uz 24.janvāri, policija aplūkos arī Ķīpsalas apkārtnē esošo privātmāju video ierakstus, tādēļ aicinām iedzīvotājiem būt atsaucīgiem un pretimnākošiem.

Valsts policija aicina atsaukties ikvienu, kura rīcībā ir kāda informācija par iespējamo Stefana Engelbrehta atrašanās vietu, zvanot uz tālruņa numuriem: 20269011 vai 110.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl