Komentāri
Policija: traģēdiju uz Bauskas šosejas izraisīja mikroautobuss, apdzenot kravas auto

”Mikroautobuss apdzinis kravas automašīnu, kā rezultātā tika izraisīts ceļu satiksmes negadījums,” tā par traģisko avāriju uz Bauskas šosejas augusta beigās pauž Andris Velšs, Galvenās kārtības policijas pārvaldes priekšnieks.

Tāpat policija aicina pieteikties kravas automašīnas vadītāju, kurš bija liecinieks šai smagajai avārijai 26. augustā. Policija norāda, ka viņa liecība būtu ļoti noderīga izmeklēšanā par avārijas iemesliem.

Atgādināsim, ka 26. augustā notika traģiska avārija uz Bauskas šosejas – tajā cieta septiņi cilvēki, no kuriem viens gājis bojā. Bojāgājušais ir 50 gadus vecs vīrietis. Savukārt cietušo vidū ir ne tikai Latvijas, bet arī Polijas un Vācijas pilsoņi.

Foto:

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl