Komentāri
Policija: Summer Sound aizvadīts mierīgi, taču 7 cilvēki pieķerti ar narkotikām
Foto: Valsts policija

Ņemot vērā lielo apmeklētāju daudzumu, no policijas skatpunkta festivāls noritējis mierīgi, jo pārkāpumu skaits attiecībā pret apmeklētāju daudzumu ir neliels, ziņo Valsts policijas pārstāvji.

Festivāla dienās tika pieķerti septiņi apmeklētāji, kuriem līdzi bijušas narkotiskās vielas – lielākoties marihuāna nelielā apmērā, taču pāris gadījumos arī neliels daudzums amfetamīnu grupas vielas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt personas, kas atradušās narkotisko vielu iespaidā bijušas par vienu vairāk – astoņas. Tāpat pieķerti arī astoņi nepilngadīgie alkohola reibumā, šajos gadījumos pie atbildības tiks saukti arī vecāki, kas nav pienācīgi uzraudzījuši savas atvases.

Pāris apmeklētāji savā starpā arī izvicinājuši dūres, taču smagas traumas nevienam nav nodarītas. Pieķerti arī trīs autovadītāji, kas sēdušies pie stūres reibumā.

Abas pasākuma dienas un arī pēc festivāla policija pastiprināti uzraudzīja sabiedrisko kārtību un drošību. Bija arī piesaistīti kinologi ar suņiem, kas palīdzēja atrast aizliegtās vielas.

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl