Policija Slokā pamana divus vīriešus un pie viņiem atrod īpaši bīstamu narkotiku – karfentanilu

2 komentāri
Policija Slokā pamana divus vīriešus un pie viņiem atrod īpaši bīstamu narkotiku – karfentanilu

Likumsargi Slokā aizturējuši divus vīriešus ar sevišķi bīstamu narkotisko vielu – karfentanilu, informē Valsts policija.

Pirmdien, 19. septembrī, pulksten 12.40 Speciālo uzdevumu bataljona policisti Jūrmalas mikrorajonā Slokā uz ielas pamanīja divus vīriešus, kuri, iespējams, ir narkotiku ietekmē.

Pie 1975. gadā dzimušā vīrieša policisti atrada 0,49 gramus karfentanila, bet pie 1975. gadā dzimušā vīrieša – 0,17 gramus šīs pašas narkotiskās vielas. Abi vīrieši tika aizturēti un nogādāti policijas iecirknī. Aizturētie jau iepriekš vairākas reizes sodīti par zādzībām un narkotiku lietošanu.

Saistībā ar notikušo pret vīriešiem uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 253. panta pirmās daļas – par narkotisko vielu neatļautu iegādāšanos un glabāšanu bez nolūka tās realizēt. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz trim gadiem vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai naudas sods. Abi aizturētie šobrīd atrodas izolatorā.

Atgādinām, ka karfentanils ir sevišķi bīstama narkotiskā viela, kuras iedarbība uz cilvēka organismu sākas jau no pavisam maza daudzuma. Šo narkotiku lietotāji īpaši bieži mirst no pārdozēšanas.

2 komentāri