Komentāri

Trešdien Rīgas Kurzemes iecirkņa policisti saņēma satrauktu iedzīvotāju zvanu par aizdomīgiem trokšņiem un iespējamu vardarbību kaimiņu dzīvoklī. Policisti nekavējoties reaģēja uz saņemto informāciju un devās uz zvanītāja norādīto dzīvokli Jaunsaules ielā.

Ierodoties notikuma vietā un pārbaudot informāciju, policisti zvanījuši pie dzīvokļa durvīm. Jau pēc brīža dzīvokļa saimnieks atvēris durvis, ar ieroci tēmējot uz policistiem un rupji lamājoties. Reaģējot uz vīrieša agresivitāti un rūpējoties par iedzīvotāju un arī pašu drošību, policisti atbruņoja vīrieti. Atņemot viņam ieroci, tika konstatēts, ka tā ir gāzes pistole. Likumsargi agresīvo 1985. gadā dzimušo vīrieti aizturēja.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto:

Ieejot dzīvoklī, policisti konstatēja, ka tur atrodas arī kāda kundze gados. Viņa policistiem pastāstījusi, ka agresīvais vīrietis ir viņas mazdēls, kurš izdemolējis dzīvokli un viņu sitis. Likumsargi izsauca mediķus, kuri cietušo kundzi nogādāja medicīnas iestādē.

Policisti agresīvo uzbrucēju, kurš atradās vairāk nekā vienas promiles reibumā, nogādāja iecirknī. Šobrīd pret aizturēto vīrieti ir uzsākts kriminālprocess par uzbrukumu varas pārstāvim saistībā ar tā likumisku dienesta darbību. Tāpat pēc ekspertīžu rezultātu saņemšanas tiks uzsākts kriminālprocess par miesas bojājumu nodarīšanu cietušajai kundzei.

Video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl