Policija saņēma izsaukumu, bet izrādījās, ka tas nebija “vienkārši kautiņš”… Kas notika?

Pievienot komentāru
Policija saņēma izsaukumu, bet izrādījās, ka tas nebija “vienkārši kautiņš”… Kas notika?
Foto: Ekrānuzņēmums

Brīvdienas pievakarē, pašvaldības policisti no kāda vērīga Maskavas forštates iedzīvotāja saņēmuši ziņu par kautiņu Kalna ielā, tādēļ uz notikuma vietu nosūtīta viena no tuvumā esošajām policijas patruļām. Taču, jau tuvojoties izsaucēja minētajai adresei, atklājies, ka redzētais nav viss parasts kautiņš…

Izrādās, ka ļaundari aizbēguši ar maršruta autobusu un paņēmuši sava “upura” mobilo telefonu. Policisti, notikuma vietā lūdz ierasties ātrās palīdzības mediķus, bet paši aiztraucas pakaļ autobusam, ar kuru varētu pārvietoties meklētie ļaundari.

Apturot autobusu un sarunas laikā ar sabiedriskā transporta vadītāju, vīri uzzina, ka abi aizdomīgie, aprakstam atbilstošie tipiņi no autobusa izkāpuši pieturā Daugavpils iela. Tātad, tikai mirkli iepriekš. Laupītāju meklējumos vienlaikus iesaistītas vairākas policijas ekipāžas un pāris minūtes vēlāk, netālu no pieturas aizturēts viens no ļaundariem, bet vēl brīdi vēlāk, roku dzelžos izdevies saslēgt arī otru meklēto uzbrucēju.

Pēcāk, gan cietušais, kurš pēc ārstu apskates atteicies no došanās uz slimnīcu, gan abi aizdomās turētie, nogādāti uz Valsts policijas iecirkni Gogoļa ielā, kur uzsākts kriminālprocess par laupīšanu grupā. Pašvaldības policistu aizturētajiem laupītājiem, par šo noziegumu draud līdz pat astoņiem gadiem aiz restēm. Tomēr, šajā nakts maiņā, šie nebūt nebija vienīgie policistu panākumi.

Lai arī automašīnā, kas novietota stāvēšanai neatļautā vietā, nav atradies neviens cilvēks, policisti likuši lietā izdomu un pāris minūšu laikā, turpat tuvējā spēļu zālē, sadzinuši stūrētāja pēdas.

Kā šodien uzzinām Valsts policijā, ekspertīzes laikā jau izdevies noskaidrot, ka nelielajos šajā automašīnā uzietajos maisiņos atradies metamfetamīns, tādēļ pret Lauku ielā aizturēto vīrieti šobrīd uzsākts kriminālprocess par nelikumīgu narkotisko vielu glabāšanu. Tāpat, izmeklēšanas laikā tiks noskaidrots kā autobraucējs ticis pie iepriekš nozagtajām numura zīmēm un vai viņš nav kā saistīts arī ar citiem, pēdējā laikā notikušajiem noziegumiem.

Video