Joks ar viltus spridzekli beidzas pēc 36 minūtēm

Komentāri
Joks ar viltus spridzekli beidzas pēc 36 minūtēm

Policija piektdien saņēma zvanu par spridzekli kādā ēkā Ropažu ielā. Reaģējot uz zvanu uz notikuma vietu devās operatīvo dienestu darbinieki. Pretterorisma vienība Omega uzsāka ēkas pārbaudi, taču spridzekli neatrada.

Policijas darbinieki, analizējot zvanu ierakstus, pēc fona trokšņiem izskaitļoja zvanītāja iespējamo atrašanās vietu, kas izrādījās salīdzinoši netālu no nama Ropažu ielā. Jau pēc 36 minūtēm iespējamais zvanītājs tika aizturēts, un, pārbaudot viņa telefonu, tika gūts apstiprinājums, ka viņš veicis zvanus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jaunais vīrietis nogādāts Rīgas Brasas iecirknī, kur noskaidrots, ka viņš ir dzimis 1989.gadā. Šobrīd arī zināms, ka viņš jau iepriekš nonācis policijas redzeslokā par līdzīgiem pārkāpumiem. Šobrīd pret viņu uzsākts kriminālprocess.

Par šādu zvanu veikšanu draud kriminālatbildība un reāls cietumsods, Turklāt vēlāk no šiem zvanītājiem operatīvie dienesti piedzen arī izdevumus, kas radušies, reaģējot uz viltus izsaukumu.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl