Policija sāk kriminālvajāšanu pret Lietuvas pilsoni, kurš noziedzies Liepājā

Komentāri
Policija sāk kriminālvajāšanu pret Lietuvas pilsoni, kurš noziedzies Liepājā
Foto: F64

VP Kurzemes reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas biroja Sevišķi smagu un sērijveida noziegumu apkarošanas nodaļa kriminālvajāšanas uzsākšanai nodevusi kriminālprocesu, kas uzsākts par krāpšanu. Kriminālprocess uzsākts par prettiesiskām darbībām pērnā gada nogalē Liepājā.

Sabiedrība vairākkārt informēta par gadījumiem, kad personas, zvanot pa tālruni, uzdevušās par policijas darbiniekiem, pieprasot naudu par it kā notikušu nelaimes gadījumu ar kādu no tuviniekiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šajā gadījumā par krāpnieku upuriem bija kritušas divas sirmgalves, no katras tādējādi izkrāpti ap pustūkstotim eiro.

Nekavējoties veicot izmeklēšanas darbības, policijas darbiniekiem izdevās izskaitļot zvanītāju, un par šo noziegumu pie atbildības tiks saukts 1987. gadā dzimis vīrietis – Lietuvas pilsonis. Izmeklēšanas gaitā atgūta arī daļa izkrāpto naudas līdzekļu

Policija vērš uzmanību – iespējams, ka tālruņa zvani ar šāda un līdzīga rakstura stāstiem var atskanēt arī turpmāk, tādēļ atgādinām, ka gadījumā, ja kāda nelaime patiesi būs notikusi, operatīvie dienesti nekādā gadījumā nepieprasītu materiālos līdzekļus.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl