Policija sāk administratīvo lietu pret agresīvo Koblenz darbinieku un meklē aculieciniekus

5 komentāri
Policija sāk administratīvo lietu pret agresīvo Koblenz darbinieku un meklē aculieciniekus

Saistībā ar interneta vietnē Youtube publiskoto video materiālu, kurā redzama Rīgas satiksmes pasažiera un Koblenz saķeršanās, ir uzsākta administratīvā pārkāpuma lietvedība par apsardzes darbinieka rīcību, informē Rīgas Pašvaldības policija.

Konflikts norisinājās starp apsardzes darbinieku un nenoskaidrotu vīrieti, kurš veica SIA Rīgas satiksmes Kontroles dienesta darbinieku un apsardzes darbinieka darbību filmēšanu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Rīgas pašvaldības policija aicina atsaukties video ieraksta autoru un notikuma aculieciniekus!

Tas iespējams, sazinoties pa tālruni: 67181187 vai personīgi ierodoties Rīgas pašvaldības policijas Centra pārvaldē, Hanzas ielā 7, Rīgā, darba dienās no plkst. 08.30 līdz 17.00 vai sazinoties elektroniski pa e-pastu rpp.crp@riga.lv.

Video, kas lika rīkoties policijai!

TOP komentāri

 • blemba
  +4 +4 0

  blemba

  Tadi nu ir tie apsargi ,nu varoni drumie ! ! Usakovam laiza tapec valoda pie kajas .Ka var stradat un nezinat valsts valodu ??????????????????????????
  Varbut Rigas kungs Usakovs var paskaidrot ??????
 • aVaiNauVienalga
  +3 +3 0

  aVaiNauVienalga

  kādā sakarā lieciniekus ir jau video pieradījumi nu Latvija vienkarši spridzina , tas pats tākā ar to atgadījumu Ogrē ? kad no policijas auto videoreģistratora pazuda atmiņas karte ?
 • ES
  0 0 0

  ES

  Cienītais L! Kurā teikumā Jūs saskatījāt nacisma pazīmes?Vai prasībā pēc valsts valodas no darbinieka?

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl