Policija Rīgas Centrālajā stacijā aizturējusi meklēšanā esošu jaunieti

Komentāri
Policija Rīgas Centrālajā stacijā aizturējusi meklēšanā esošu jaunieti
Foto: F64

Pagājušajā piektdienā Patruļpolicijas bataljons kārtējo reizi rīkoja profilaktiskos pasākumus Rīgas Centrālajā stacijā. To mērķis bija fiksēt iespējamos gadījumus, kas saistīti ar alkoholisko dzērienu un narkotiku nelikumīgu apriti, kā arī citus iespējamos likumpārkāpumus.

Kopā reida laikā tika aizturēti 34 cilvēki. Tostarp sešos gadījumos tika izrakstīti administratīvo pārkāpumu protokoli par dzīvošanu bez personu apliecinoša dokumenta un dzīvesvietas nedeklarēšanu; 12 gadījumos – par atrašanos sabiedriskā vietā tādā alkohola reibuma stāvoklī, kas aizskar cilvēka cieņu; 11 gadījumos – par atrašanos sabiedriskā vietā ar atvērtu alkoholiskā dzēriena pudeli; trijos gadījumos – par atrašanos narkotiku iespaidā vai par šo vielu glabāšanu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pie vienas personas tika atrastas 600 cigaretes ar Baltkrievijas akcīzes markām. Šobrīd pret aizturēto uzsākta administratīvā lietvedība par akcizēto preču aprites noteikumu pārkāpumu.

Reida laikā izdevās atrast arī vienu meklēšanā esošu personu – 16 gadus vecu jaunieti, kurš bija aizbēdzis no bērnunama. Šobrīd puisis atkal nogādāts bez vecāku apgādības palikušo bērnu aprūpes iestādē.

Iepriekšējais policijas reids Rīgas Centrālajā stacijā notika aptuveni pirms nedēļas. Toreiz tika izrakstīts 31 administratīvo pārkāpumu protokols, lielākoties – par atrašanos sabiedriskā vietā tādā reibuma stāvoklī, kas aizskar cilvēka cieņu. Lai novērstu iespējamos likumpārkāpumus un cilvēki uz ielām un sabiedriskās vietās justos drošāk, Valsts policija arī turpmāk rīkos šādus preventīvos pasākumus gan Centrālajā stacijā, gan citviet.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl