Policija pieķer iereibušu rollera stūrētāju Rīgas centrā; sākumā noliedz grādīgās dziras lietošanu

Pievienot komentāru
Policija pieķer iereibušu rollera stūrētāju Rīgas centrā; sākumā noliedz grādīgās dziras lietošanu

Policija Rīgas centrā pieķērusi iereibušu rollera stūrētāju, kura sākumā noliegusi grādīgās dziras lietošanu, vēsta raidījums “Degpunktā”.

Brīvdienas naktī Avotu ielā patrulējušo ceļu policistu priekšā parādījies kāds koplietošanas motorollers, ar kuru braukuši divi cilvēki. Braucamrīku pilotējusi kāda jauna sieviete, bet pasažiera vietā sēdējis kāds acīmredzami iereibis jauneklis. Policijas uzmanību piesaistījis fakts, ka jaunkundzei transportlīdzekļa vadīšana radījusi zināmas grūtības.

“Braukšanas maniere liecināja, ka, iespējams, vadītājai nav kaut kas kārtībā, jo bija pamanāmas nelīdzsvarotas kustības, kā arī neprecīza braukšana pa braucamo daļu. Pietuvojoties motorolleram, tika pieprasīts apstāties,” norāda Rīgas pašvaldības policijas Latgales reģiona pārvalde pārstāvis Guntis Bērziņš.

Uz jautājumu, vai vadītāja dzērusi, viņa atbildēja noliedzoši, lai gan policistu oža liecināja par pretējo. Tāpēc vīri turpinājuši uzdot jautājumus, līdz meitenei nav atlicis nekas cits kā atzīties.

“Nu, divus “kokčikus”,” viņa izgrūdusi.

Saņemot šādu informāciju, uz notikuma vietu tika izsaukti Valsts ceļu policijas darbinieki, kuri, veicot alkohola testu, vadītājas izelpā konstatēja gandrīz promili alkohola.

Pēcāk motorollera vadītāja nodota Valsts ceļu policijai turpmāko procesuālo darbību veikšanai.

Lai arī sods, kādu par braukšanu dzērumā saņems motorollera vadītāja, salīdzinājumā ar dzērušiem autovadītājiem ir krietni mazāks, jāatceras, ka dzērušam braukt ar šādu braucamrīku ir tīrais neprāts! Atliek vien iedomāties, cik sāpīga varētu būt mācība gandrīz bez jebkāda aizsargekipējuma piezemēties uz asfalta.